Hotelet ne Antalya

ADALYA ELITE LARA

POZITA:  Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,17 km nga qendra e qytetit, 15 km nga aeroporti i Antalias. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 525 dhoma. Standard...

Alan Xafira Deluxe

POZITA: Hoteli Alan Xafira është i vendosur në Turkler regjionin, 15 km nga Alania dhe 100 km nga  aeroporti  Antalisë   VENDOSJA: Hoteli Alan Xafira posedon gjithsej 804...

ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL

Pozita: Hoteli është i vendosur në Gundogdu, 55km nga aeroporti dhe 20km nga qendra e qytetit Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 308 dhoma në 6 blloqe të ndërtesës. Standard...

AMELIA BEACH

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Kizilot, 80km nga aeroporti i Antalisë dhe 10km nga Side dhe Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 475. Standard...

Antique Roman Palace

POZITA: Hoteli Antique Roman Palace është i vendosur në rajonin Obakoy, 2 km nga qendra e qytetit Alanya dhe 122 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA:...

Bosphorus Sorgun

Vendndodhja  : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg qendres se qytetit dhe qendres se Manavgatit dhe 70 km larg aeroportit te Antalyas, me...

Calido Maris

POZITA:  Hoteli Calido Maris është i vendosur në Kizilot regjionin, 75km nga aeroporti Antalisë dhe 20km nga   Side dhe Manavgat. VENDOSJA: Hoteli Calido Maris posedon gjithsej 426...

Concordia Celes

POZITA: Hoteli Concordia Celes është i vendosur në rajonin Okurcalar 35 km në Alanya dhe 105 km nga aeroporti Antalia.VENDOSJA: Hoteli Concordia Celes posedon...

DELPHIN BE GRAND RESORT

DELPHIN BE GRAND RESORT - Lara Aeroporti 10 Km - 10 min Qyteti me i afert Antalya - 12 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Delphin be Grand...

Delphin İmperial Lara

Pozita: Hoteli Delphin İmperial Lara është i vendosur në regjionin Lara, 10km nga aeroporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt...

DELPHIN PALACE

Delphin Palace Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese Pozita: Delphin Palace është i vendosur në regjionin...

Eftalia Island Deluxe Resort

Pozita: Hoteli Eftalia Island është i vendosur në rajonin e Turkler, 18 km nga qendra e qytetit Alanya dhe 100 km nga aeroporti Antalia. Vendosja: Numri...

Galeri Resort

Pozita: Hoteli Galeri Resort është i vendosur në regjionin Okurcular, 35km nga Alanya dhe 90km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli Galeri Resort posedon gjithsej...

GRAND PRESTIGE

Pozita: Hoteli është i vendosur regjionin Titreyengol dhe 150m larg detit, 65km nga aeroporti i Antalisë dhe 7km nga qyteti antik Side. Vendosja: Hoteli posedon...

Heaven Beach Resort

POZITA:  Hoteli Heaven Beach Resort është i vendosur në rajonin Kızılağaç 10 km nga Manavgat dhe 75 km nga aeroporti Antalia.VENDOSJA: Hoteli Heaven Beach...

Horus Paradise

POZITA:  Hoteli Horus Paradise është i vendosur në rajonin Kızılagac, 2 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Hoteli Horus Paradise posedon gjithsej...

IC SANTAI

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek 40km nga qendra e Antalisë si dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Gjithsej janë 464 dhoma....

Kaya Belek

Pozita: Hoteli Kaya Belek është i vendosur në rajonin Belek 36 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 29 km nga aeroporti. Vendosja : Hoteli Kaya Belek posedon gjithsej...

Kaya Palazzo Belek

Pozita: Hoteli Kaya Palazzo Belek është i vendosur në regjionin Belek, 35km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 27km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli Kaya Palazzo...

Kervansaray Lara

KERVANSARAY LARA Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Kevansaray Lara është i vendosur në regjionin...

Hotelet ne Stamboll

Avantgarde Hotel -4*- Taksim

Located in Taksim Square, the heart of modern Istanbul, Avantgarde Hotel Taksim offers air-conditioned rooms with an LCD TV, a laptop safe, minibar, complimentary...

Piya Sport – 4* – Beyazit

  Located in the Fatih district of Istanbul, Piya Sport Hotel is 500 m from Grand Bazaar. Boasting an outdoor swimming pool, this property is...

Grand Ons – 3* – Laleli

Grand Ons Hotel offers 24-hour room service as well as a rooftop terrace with a swimming pool and panoramic views of Marmara Sea, a...

Grand Yavuz – 4* – Sultanahmet

Duke kombinuar hijeshinë dhe luksin, ky është një hotel i rehatshëm i Stambollit me dhoma dhe suita të sapo rinovuara për të ofruar një...

Beyaz Saray – 4* – Beyazit

This special class hotel offers contemporary rooms and features a sauna and massage treatments. It is located in Istanbul’s centre, only 200 m from...

Mercure Bomonti – 5* – Sisli

Located in the heart of Istanbul and Bomonti, Mercure Istanbul Bomonti offers a terrace overlooking the city. Free WiFi is accessible in all areas...

Golden Age – 4* – Taksim

Only 300 m from the Taksim Square, Golden Age Hotel is 1 minute walk to the metro station. Lutfi Kirdar Convention & Exhibition Centre...

Nova Plaza Crystal – 4* – Taksim

Nova Plaza Crystal gjindet ne Taksim vetem 2 min nga qendra e Taksimit. Nje hotel ideal per Vikend ne Stamboll pasi qe ploteson te...

Nippon Hotel – 4* Taksim

Nippon Hotel eshte i frymëzuar nga dizajni japonez, dhe gjindet 5-minuta larg në këmbë nga sheshi i famshëm Taksim. Ofron Wifi internet pa pagese...

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

I ndodhur ne zemren e qytet te Stambollit, CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul eshte vetem 150m larg Sheshit Taksim dhe vetem 5 minuta ne...

Hilton Istanbul Bomonti

I ndodhur ne qender te lagjes Bomonti, Hilton Istanbul Bomonti eshte 10 minuta larg stacionit te metros Osmanbey I cili eshte vetem nje stacion...

Grand Gulsoy – 4* – Laleli

Hoteli Grand Gulsoy gjendet me lokacion ne qender te qytetit te vjeter te Stambollit. Ne afersi prej 10 minutash gjinden kapaliqarshi(Grand Bazaar) dhe xhamia...

Hotelet ne Dubaii

Hawthorn Hotel & Suites

Located between Jumeirah Beach Residence ,The Walk and Dubai Marina, Hawthorn Suite occupies a prime location on the main strip with a variety of family entertainment activities and a spectacular view...

Cassells Al Barsha Hotel

Offering a choice of a Emirati and international cuisine, Cassells Al Barsha features a rooftop pool with views over Emirates Mall. Professional trainers and...

Grand Millennium Dubai

Boasting a central Dubai location on Sheikh Zayed Road, Grand Millennium Dubai offers free Wi-Fi in all areas and spacious rooms. It has a rooftop swimming pool...

Howard Johnson Bur Dubai

Howard Johnson is centrally located in the heart of Bur Dubai, 5-minutes drive from Dubai Museum and Meena Bazaar. The spacious, air-conditioned rooms have...

Summit Hotel

The Summit Hotel ndodhet ne distriktin Deira, ne 200m afersi te hotelit gjindet stacioni I metros Al Rigga dhe qendra tregtare Al Ghurair. Hoteli...

Marina Byblos Hotel

Offering air conditioned rooms overlooking the Dubai Marina, this 4-star hotel is located a 5-minute walk from Jumeirah Beach. It has 6 on-site restaurants and a...

Hotelet ne Tajlande

Royal Heritage Pavilion, Jomtien

Royal Heritage Pavilion, Jomtien is situated in Jomtien Beach and features an outdoor swimming pool. Featuring a 24-hour front desk, this property also welcomes...

D Varee Jomtien Beach, Pattaya

One of our top picks in Jomtien Beach.Located along Jomtien Beach, D Varee Jomtien Beach features modern rooms with balconies overlooking the Bay of Siam....

Jomtien Palm Beach

Jocated in the heart of Jomtien and a short ride from the rest of Pattaya, Jomtien Palm Beach Hotel and Resort offers an outdoor...

Blog