Kur jeni në kërkim të hoteleve më të mira për të kaluar pushimet tuaja në Antalya me fëmijë, kushtojini vëmendje të veçantë ambientit, ushqimit dhe dhomave në të cilat do të akomodoheni dhe kur jemi tek ambientet, Max Travel do ta ndaj me ju disa hotele të mrekullueshme të cilat kanë shumë pishina me topogane

Merrni tani oferten e Max Travel, dhe kaloni momente te mrekullueshme me familjen tuaj në Antalya.

 

Granada Luxury Belek

Ky hotel i mrekullueshëm ndodhet në Belek dhe ofron një lagje të tërë me topogane. Me topogane të ndryshëm për të rriturit dhe fëmijët, Granada Luxury Belek është një destinacion i shkëlqyeshëm për familjet që duan të kenë një aventurë argëtuese. Resorti nuk ndodhet direkt në det, por posedon në zonën e tij të gjerë 10 pishina të jashtme, një nga pishinat, me rërë te grumbulluar, jep një ndjesi të vërtetë plazhi. Resorti ka gjithashtu 2 pishina të brendshme dhe një palestër dhe qendër Wellness me një sauna dhe hamam. Ndërsa parku ujor me më shumë se 10 topogane është i jashtëzakonshëm, koncepti i fëmijëve siguron që mysafirët e vegjël të argëtohen në çdo kohë.

 

Vikingen Infinity

Në Kemer, Vikingen Infinity është një hotel i bukur me një park të tërë topogani. Përveç topoganeve emocionuese, hoteli ofron edhe shumë aktivitete të tjera për të gjithë mysafirët e tij.

Se fundmi Vikingen Infinity ka bërë një super renovim në ambientin e tij, që për të gjithë pushuesit dmth edhe më shumë argëtim, me shumë pishina të reja dhe shumë topogane eshte nje hotel që duhet të jetë në listen tuaj patjeter këtë vite.

 

Kirman Belazur

Në Kemer, Ky hotel i bukur ofron një park të tërë me topogane për të gjithë mysafirët e tij. Me topogane të emocionueshme dhe një shërbim të shkëlqyer, Kirman Belazur është një vend ideal për të kaluar pushimet në Antalya.

Kirman Belazur Resort ndodhet buzë detit me plazhin e tij të mrekullueshëm natyror, llojllojshmëri të ushqimeve me plot shije dhe pijeve të cilësisë së mirë, klub për fëmijë, pishinë për fëmijë, Aquapark, Patisserie. Kirman Belazur është vlerësuar me çmime të shumta ndërkombëtare që nga hapja, me kuzhinën e tij të mrekullueshme që ndërthur klimën mesdhetare me shijet botërore.

 

 

Titanic Deluxe Belek

Ky hotel i madh në Belek ka një park të tërë me topogane për të gjithë mysafirët e tij. Me topogane të shumëllojshme dhe një shërbim të shkëlqyer, Titanic Belek ofron një eksperiencë argëtuese dhe relaksuese për vizitorët e tij.

Relaksohuni në një nga dhjetë pishinat ose provoni mbi një kilometër plazh privat me rërë me një sërë aktivitetesh dhe lehtësish për të kaluar gjithë ditën që Titanic Deluxe Golf Belek ofron. Ndryshe Titanic Deluxe Belek ofron nje super ambient per fëmijët me shume topogane.

 

Selectum Luxury Resort

Ky hotel me 5 yje në Belek ka një park të tërë me topogane për t’i kënaqur aventurat e vizitorëve. Një atmosferë luksi dhe topogane të mahnitshme e bëjnë Selectum Luxury Resort një vend të favorshëm për të kaluar pushimet tuaja në Antalya.

Ky resort elegant ka një park ujor që ka 10 rrëshqitje uji, pishina të ndryshme në natyrë, një banjë, 12 fusha tenisi, një fushë të vogël futbolli dhe afërsinë e tij me 10 fushat e golfit në zonë. Në këtë resort familjar, ofrojnë shumëllojshmëri programesh dhe aktivitete të ndryshme në klubin e fëmijëve. Kuzhina është turke dhe mesdhetare, me zgjedhje shtesë, duke përfshirë një steakhouse.

 

Lago Hotel

Lago Hotel ofron një pjesë të mrekullueshme me topogane për fëmijë dhe të rritur. Ky hotel familjar është një zgjedhje e shkëlqyeshme për ata që duan të kombinojnë pushimet bregdetare me aventurën e topoganeve.

Lago Hotel ofron gjithashtu një gamë të gjerë shërbimesh dhe mundësive si ristorante të cilat shërbejnë ushqime nga kuzhina turke dhe ajo botërore, bare, një qendër spa, pishinë të jashtme dhe shumë më tepër.

 

Rezervo tani


Viber
Whatsapp Facebook Messenger