Hotelet ne Stamboll

Avantgarde Hotel -4*- Taksim

Located in Taksim Square, the heart of modern Istanbul, Avantgarde Hotel Taksim offers air-conditioned rooms with an LCD TV, a laptop safe, minibar, complimentary...

Piya Sport – 4* – Beyazit

  Located in the Fatih district of Istanbul, Piya Sport Hotel is 500 m from Grand Bazaar. Boasting an outdoor swimming pool, this property is...

Grand Ons – 3* – Laleli

Grand Ons Hotel offers 24-hour room service as well as a rooftop terrace with a swimming pool and panoramic views of Marmara Sea, a...

Grand Yavuz – 4* – Sultanahmet

Duke kombinuar hijeshinë dhe luksin, ky është një hotel i rehatshëm i Stambollit me dhoma dhe suita të sapo rinovuara për të ofruar një...

Beyaz Saray – 4* – Beyazit

This special class hotel offers contemporary rooms and features a sauna and massage treatments. It is located in Istanbul’s centre, only 200 m from...

Mercure Bomonti – 5* – Sisli

Located in the heart of Istanbul and Bomonti, Mercure Istanbul Bomonti offers a terrace overlooking the city. Free WiFi is accessible in all areas...

Golden Age – 4* – Taksim

Only 300 m from the Taksim Square, Golden Age Hotel is 1 minute walk to the metro station. Lutfi Kirdar Convention & Exhibition Centre...

Nova Plaza Crystal – 4* – Taksim

Nova Plaza Crystal gjindet ne Taksim vetem 2 min nga qendra e Taksimit. Nje hotel ideal per Vikend ne Stamboll pasi qe ploteson te...

Nippon Hotel – 4* Taksim

Nippon Hotel eshte i frymëzuar nga dizajni japonez, dhe gjindet 5-minuta larg në këmbë nga sheshi i famshëm Taksim. Ofron Wifi internet pa pagese...

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

I ndodhur ne zemren e qytet te Stambollit, CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul eshte vetem 150m larg Sheshit Taksim dhe vetem 5 minuta ne...

Hilton Istanbul Bomonti

I ndodhur ne qender te lagjes Bomonti, Hilton Istanbul Bomonti eshte 10 minuta larg stacionit te metros Osmanbey I cili eshte vetem nje stacion...

Grand Gulsoy – 4* – Laleli

Hoteli Grand Gulsoy gjendet me lokacion ne qender te qytetit te vjeter te Stambollit. Ne afersi prej 10 minutash gjinden kapaliqarshi(Grand Bazaar) dhe xhamia...

Hotelet ne Antalya

ADALYA ELITE LARA

POZITA:  Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,17 km nga qendra e qytetit, 15 km nga aeroporti i Antalias. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 525 dhoma. Standard...

ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL

Pozita: Hoteli është i vendosur në Gundogdu, 55km nga aeroporti dhe 20km nga qendra e qytetit Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 308 dhoma në 6 blloqe të ndërtesës. Standard...

AMELIA BEACH

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Kizilot, 80km nga aeroporti i Antalisë dhe 10km nga Side dhe Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 475. Standard...

Bosphorus Sorgun

  Vendndodhja  : Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg qendres se qytetit dhe qendres se Manavgatit dhe 70 km larg aeroportit te Antalyas, me...

DELPHIN BE GRAND RESORT

DELPHIN BE GRAND RESORT - Lara Aeroporti 10 Km - 10 min Qyteti me i afert Antalya - 12 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Delphin be Grand...

Delphin İmperial Lara

Pozita: Hoteli Delphin İmperial Lara është i vendosur në regjionin Lara, 10km nga aeroporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt...

DELPHIN PALACE

Delphin Palace Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese Pozita: Delphin Palace është i vendosur në regjionin...

GRAND PRESTIGE

Pozita: Hoteli është i vendosur regjionin Titreyengol dhe 150m larg detit, 65km nga aeroporti i Antalisë dhe 7km nga qyteti antik Side. Vendosja: Hoteli posedon...

IC SANTAI

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek 40km nga qendra e Antalisë si dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Gjithsej janë 464 dhoma....

Kervansaray Lara

KERVANSARAY LARA Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Kevansaray Lara është i vendosur në regjionin...

KIRMAN BELAZUR

Aeroporti: 40kmQyteti me I afert: Belek 11kmPlazha: Direkt ne plazhWi-Fi: Në lobby pa pagesë Pozita: Hoteli Kirman Belazur është i vendosur në regjionin Belek,...

LYKIA WORLD LINKS GOLF

Hoteli posedon gjithsej 449 dhoma,Standard dhoma dyshe 82(35-44m², max2pax),dhoma dyshe të mëdhaja 165 (28-45m², 2+1pax), extended large dhoma 25 (42m², 2+2pax), dhoma familjare 40. (68m²,...

Miracle Resort

Miracle Resort - Lara Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Miracle Resort është i vendosur...

Orange County Resort – Kemer

Orange County Resort - Kemer Orange Country ka kombinuar konceptin unik dhe te mrekullueshme te detit blu te mesdheut  me gjelberimin e maleve Taurus dhe...

ROYAL ALHAMBRA PALACE

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Evrenseki, 5km nga Side dhe 48km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 579 dhoma, Superior Standard dhoma 414 (48m²; 3+1pax),...

ROYAL SEGINUS

Royal Seginus Aeroporti 15 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 17 Km Plazhi 250 metra - Direkt ne Pllazh Privat Wi-Fi Pa Pagese Pozita : Royal Seginus...

ROYAL WINGS HOTEL

Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Royal Wings Hotel është i vendosur në regjionin...

Starlight Resort Hotel

  Pozita:Hoteli është i vendosur në Kizilagac, 90 km larg nga aeroporti i Antalisë 10 km nga Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 811 dhoma në ndertesën...

Titanic Beach Lara

Titanic Beach Lara Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese Pozita: Titanic Beach Lara është i vendosur...

Titanic Deluxe Belek

Titanic Deluxe Belek Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 40km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 600 dhoma....

Hotelet ne Dubaii

Summit Hotel

The Summit Hotel ndodhet ne distriktin Deira, ne 200m afersi te hotelit gjindet stacioni I metros Al Rigga dhe qendra tregtare Al Ghurair. Hoteli...

Fraser Suites Dubai

Fraser Suites Hotel Dubai gjendet ne pjesen e re te Dubait e cila eshte ne ndertim e siper dhe ne afersi te rruges se...

Saffron Boutique

Saffron hotel gjindet ne distriktin Deira. Nje hotel me arkitektur moderne e cila gjendet 3 min larg nga stacioni me I afert I Metros. Dhomat...

Hotelet ne Tajlande

Royal Heritage Pavilion, Jomtien

Royal Heritage Pavilion, Jomtien is situated in Jomtien Beach and features an outdoor swimming pool. Featuring a 24-hour front desk, this property also welcomes...

D Varee Jomtien Beach, Pattaya

One of our top picks in Jomtien Beach.Located along Jomtien Beach, D Varee Jomtien Beach features modern rooms with balconies overlooking the Bay of Siam....

Jomtien Palm Beach

Jocated in the heart of Jomtien and a short ride from the rest of Pattaya, Jomtien Palm Beach Hotel and Resort offers an outdoor...

Blog