ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL

Pozita: Hoteli është i vendosur në Gundogdu, 55km nga aeroporti dhe 20km nga qendra e qytetit Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 308 dhoma në 6 blloqe të ndërtesës. Standard...

AMELIA BEACH

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Kizilot, 80km nga aeroporti i Antalisë dhe 10km nga Side dhe Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 475. Standard...

BELEK BEACH RESORT HOTEL

Pozita: Hoteli është I vendosur ne Bogazkent, Belek, 35km nga aeroporti i Antalisë, 45km nga qendra e Antalisë Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 327 dhoma. Standard...

DELPHIN BE GRAND RESORT

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Lara, 10 km nga qendra e qytetit te Antalis dhe 8 km nga aeroporti.   Hoteli posedon gjithsej 853 dhoma në të...

Delphin İmperial Lara

Pozita: Hoteli Delphin İmperial Lara është i vendosur në regjionin Lara, 10km nga aeroporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt...

GRAND PRESTIGE

Pozita: Hoteli është i vendosur regjionin Titreyengol dhe 150m larg detit, 65km nga aeroporti i Antalisë dhe 7km nga qyteti antik Side. Vendosja: Hoteli posedon...

IC SANTAI

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek 40km nga qendra e Antalisë si dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Gjithsej janë 464 dhoma....

Kervansaray Lara

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Lara 14 km larg nga aeroporti i Antalisë si dhe 14 km nga qendra e qytetit. Hotel është...

LYKIA WORLD LINKS GOLF

Hoteli posedon gjithsej 449 dhoma,Standard dhoma dyshe 82(35-44m², max2pax),dhoma dyshe të mëdhaja 165 (28-45m², 2+1pax), extended large dhoma 25 (42m², 2+2pax), dhoma familjare 40. (68m²,...

Orange County Resort – Kemer

Orange County Resort - Kemer

ROYAL ALHAMBRA PALACE

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Evrenseki, 5km nga Side dhe 48km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 579 dhoma, Superior Standard dhoma 414 (48m²; 3+1pax),...

SPICE HOTEL & SPA

  Pozita: Hoteli SPICE HOTEL & SPA është i vendosur në regjionin  Belek, 40km nga qendra e Antalisë dhe 35km nga aeroporti. Vendosja: Gjithsej janë 546...

Titanic Deluxe Belek

Titanic Deluxe Belek Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 40km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 600 dhoma....

CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul

I ndodhur ne zemren e qytet te Stambollit, CVK Park Bosphorus Hotel Istanbul eshte vetem 150m larg Sheshit Taksim dhe vetem 5 minuta ne...

Grand Gulsoy

Hoteli Grand Gulsoy gjendet me lokacion ne qender te qytetit te vjeter te Stambollit. Ne afersi prej 10 minutash gjinden kapaliqarshi(Grand Bazaar) dhe xhamia...

Grand Halic Istanbul

Hoteli Grand Hilic është i pozicionuar mirë në qarkun qëndror të Beyogly të Stanbillit dhe gëzon pamje mahnitëse të gjirit të detit Golden Horn. Shesi...

Green Park Pendik

Green Park Pendik eshte hotli yne i perzgjedhur per Stambollin Aziatik, I vendosur ne qender te rajonit Pendik, shume afer aeroportit Sabiha Gokcen, disa qendrave...

Hilton Istanbul Bomonti

I ndodhur ne qender te lagjes Bomonti, Hilton Istanbul Bomonti eshte 10 minuta larg stacionit te metros Osmanbey I cili eshte vetem nje stacion...

Radisson Blu Atakoy

Radisson Blu Hotel Istanbul Atakoy, gjindet ne lagjen Bakirkoy te Stambollit. Nje vend ideal nese jeni duke udhetuar per te shetitur apo per pune....

TITANIC CITY TAKSIM

TITANIC CITY TAKSIM Titanic City Taksim Hotel gjendet vetem 5 minuta ne largesi te Sheshit Taksim. Ne kete hotel ju mund te relaksoheni ne Spa...

Vialand Palace Amusement Park Hotel 4

Vialand Palace Amusement Park Hotel 4

Saffron Boutique

Saffron hotel gjindet ne distriktin Deira. Nje hotel me arkitektur moderne e cila gjendet 3 min larg nga stacioni me I afert I Metros. Dhomat...

Fraser Suites Dubai

Fraser Suites Hotel Dubai gjendet ne pjesen e re te Dubait e cila eshte ne ndertim e siper dhe ne afersi te rruges se...

Summit Hotel

The Summit Hotel ndodhet ne distriktin Deira, ne 200m afersi te hotelit gjindet stacioni I metros Al Rigga dhe qendra tregtare Al Ghurair. Hoteli...

Oferta per Maldive 2017

Super Oferta per Maldive Mbyllni sytë tuaj dhe imagjinoni - Një ëndërr në Parajsë, një vendosje qetësie dhe shkëlqimi në zemër të Oqeanit Indian. Një...

Kurumba

One of our top picks in Male City. On a tropical private island in North Male Atoll, Kurumba Maldives features beautiful white sand beaches...

Atmosphere Kanifush

Experience world-class service at Atmosphere Kanifushi Maldives – A Premium All-Inclusive Resort Located in the stunning and sparsely-populated Lhaviyani Atoll, Atmosphere Kanifushi Maldives features luxurious...

Oblu by Atmosphere

Offering a spa centre, Oblu by Atmosphere at Helengeli is located in North Male Atoll, 50-minute speed boat transfer from Malé International Airport. The...

Adaaran Hudhuran Fushi

Adaaran Select Hudhuranfushi offers a holiday experience filled with sun and sea on Maldive's Lhohifushi Island. Among its facilities are an outdoor pool and...

Oferte Speciale All Inclusive ne Maldive

Oferte Speciale All Inclusive ne Maldive Paradise Island Resort & Spa 5 ★★★★★ ⋙ All Inclusive | MALDIVES ✦ Çmimi: 1549€ - 6netë ⋙ Të Përfshira: ✔ Transferi : Aeroport...

Blog

Open Chat
1
Close chat
Pershendetje, nga Max Travel Assistance si mund te ju ndihmojme?

Fillo