Shumica e dhomave në objekt kanë pamje nga deti dhe kanë sistem qendror kondicionimi. Një pishinë e jashtme dhe e brendshme, si dhe Mini Aquapark për fëmijët tuaj, ju shërbejnë juve, gjatë gjithë pushimeve tuaja.

Me nje sherbim cilësor, nuk ka si te mungoj edhe akomodimi i rehatshem, BAIA BODRUM ju ofron akomodimin ne disa kategori te ndyrshme dhomash, varesisht nga deshira juaj se a deshironi te akomodoheni ne dhome standarte, apo ne suita te vecanta komoditeti nuk do te ju mungoj.

Në sistemin Ultra All Inclusive të gjitha vaktet shërbehen në stilin e shuplakës bufeja ku do të mund të gjeni gatimet më të shijshme të kuzhinës botërore është përgatitur me kujdes dhe zell maksimal nga ekipi profesional në mënyrë që t’i përshtaten shijeve të të gjithëve.

Qendër fitnesi, banjo turke, qendër SPA, plazh privat 250 metra i gjatë, shezllone dielli, dyshekë, çadra plazhi janë në dispozicion të mysafirëve.

Ka edhe fushë tenisi, fushë basketbolli, pingpong, bilardo, disko, sallë TV/lojërash me shumë qëllime, amfiteatër, aktivitete në klub për fëmijë dhe shërbime shëndetësore.

BAIA BODRUM do të mbaj kujtimet tuaja të paharrueshme duke ju ofruar një përvojë të këndshme pushimi me animacionet buzë pishinës gjatë ditës dhe muzikën dhe shfaqjet live gjatë natës.

Aktivitetet argëtuese kryhen si gjatë ditës ashtu edhe në mbrëmje. Gjatë ditës zhvillohen gara dhe lojëra si në plazh ashtu edhe në pishinë, si dhe ka muzikë live dhe shfaqje argëtuese gjatë natës.

Baia Bodrum gjendet vetem 45 min larg nga Aeroporti i Bodrumit.