Labranda TMT Bodrum Hotel i vendosur në qender të Bodrumit ofron një eksperiencë te mrekullueshme gjatë pushimeve tuaja.

Me konceptin e sherbimeve All – Inclusive, në Labranda TMT Bodrum Hotel u ofrohet mysafireve komoditet dhe gjithcka tjeter që ju nevojitet për një pushim të paharrueshëm me një luksozitet, akomodim te rehatshem dhe sherbim të pafund.

Duke ju ofruar dalje ne det ju do te keni mundësi te beni plazh nën rrezet e diellit me shume aktivitete apo edhe të kaloni kohë në pishinen mahnitëse te hotelit.

Nga darka në një atmosferë relaksuese deri te pirja e pijeve të ftohta tropikale buzë pishinës, të ftuarit në Labranda TMT mund të shijojnë një sërë përvojash të ngrënies dhe shoqërimit gjithëpërfshirës. Restorantet tona ofrojnë shumëllojshmëri të kuzhinës, duke filluar nga ato lokale turke, italiane, mesdhetare e deri te shijet ndërkombëtare.

Labranda TMT ofron një akomodim luksoz në Bodrum, me 329 dhoma me hapësira të ndritshme, të hapura dhe dekor tërheqës. Të zbukuruara me thelbin e stilit bregdetar, dhomat dhe suitat sigurojnë një përvojë të paharrueshme pushimi për familjet, çiftet dhe grupet.

Trajtoni trupin tuaj ne nje mjedis të qetë me sherbime te ndryshme relaksimi ne hamamin turk, sauna dhe qendër fitnesi e deri tek+ I detajuar dhe krijuar për relaksimin dhe përtëritjen tuaj përfundimtare.

Programi argëtues në Labranda TMT Bodrum është krijuar nga një ekip profesionist me shumë përvojë për të krijuar ngjarje argëtuese për mysafirë të gjitha moshave.

Nga aeroporti i Bodrumit ju duhen vetem 40 minuta për të arritur në Labranda TMT Bodrum.

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger