Selectum Colors Bodrum ndodhet në gjirin më shumë se të bukur të Gumbet, me konceptin e sherbimeve Ultra All – Inclusive ofron pushime të paharrueshme per ju.

Përjetoni ndryshimin e Bodrumit në njërën nga dhomat e hotelit Selectum Colours me një mikpritje të pakrahasueshme dhe pamje të paharrueshme. Ju mund të zgjedhni se a deshironi që dhoma juaj të jetë dhomë standarte apo edhe dhoma me madhësi te ndryshme si dhomë familjare. Wifi FALAS është ne dispozicion në të gjithë ambientin.

Restorantet e Selectum Colours Bodrum ofrojnë një sërë alternativash të ndryshme ku ju do të kënaqeni me shijet e ndërthurura nga kulturat e ndryshme mijëravjeçare të Egjeut si dhe nga kuzhina lokale turke. Në restorantin kryesor dhe restorantin A la carte përmes shijeve të ofruara shpirti dhe shija juaj do të kënaqen. Ju do të shijoni maksimum pjet tuaja të shoqëruara me një pamje magjike në një nga baret e hotelit.

Shijoni rrezet e diellit tek plazhi privat apo edhe tek pishina e jashtme, pishina e mbrendshme dhe rrëshqitjet e ujit që shtojn rehati në kënaqësinë tuaj. Ju do të përkëdhelni trupin dhe do të relaksoni mendjen tuaj në nje spa, masazh apo edhe sauna për më shumë kënaqësi

Lumturia dhe siguria juaj janë prioriteti kryesor i hotelit Selectum Colors Bodrum. Ekipi profesional do të marrë pjesë në zhvillimin e fëmijëve tuaj përmes aktiviteteve argëtuese dhe edukative dhe do t’ju mundësojë juve dhe mysafirëve tanë të vegjël të kaloni një festë të mrekullueshme.

Vetëm 60 minuta ju duhën per te arritur nga Aeroporti i Bodrumit tek Selectum Colors Bodrum.

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger