Duke ju ofruar një vendndodhje buzë detit, Kairaba Bodrum Imperial Hotel është një hotel Ultra All – Inclusive në destinacionin e mrekullueshëm të Muğla.

Pushimi juaj në Kairaba Bodrum Imperial do të përfshijë gjithçka që prisni nga një hotel bregdetar me 5 yje, duke përfshirë pishinat, restorantet dhe baret fantastike dhe një plazh privat në një nga zonat më spektakolare të bregdetit në Bodrum.

Ajo që e dallon Kairaba Bodrum Imperial nga akomodimet e zakonshme të hoteleve në Bodrum është një përzierje e rehatisë moderne dhe sofistikimit elegant në gjithsej 375 dhoma. Super dhoma akomodimi ju presin me një zgjedhje të ndryshme nga dhoma standarte deri tek dhomat familjare luksoze dhe suita te tjera te veqanta. WiFi FALAS është ne dispozicion ne te gjithë ambientin.

Në Kairaba Bodrum Imperial Hotel, ju do të trajtoheni me përvojat e ngrënies që priten nga restorantet dhe baret më të mira në Bodrum. Pra, pavarësisht nëse kërkoni një vakt familjar, një mbrëmje romantike të ngrënies së bukur ose kokteje dhe meze pranë pishinës, Kairaba Bodrum Imperial Hotel kanë pjatën e përsosur për çdo rast.

Duke u përgjigjur nevojave tuaja për relaksim dhe argëtim, ky vend i mrekullueshëm ju ofron një përvojë të veçantë. Me plazhin e saj privat dhe pishinën e hotelit, kënaqesia juaj arrin nivelin e duhur. 

Ju mund të relaksoni veten edhe me sherbimet e saunave apo banjave turke, si dhe sportisteve ju ofrohet mundësia të pushojnë trupin me të gjitha llojet e aktiviteteve në plazh apo në qendren e fitnesit e cila është falas per perdorim.

Festoni ditën tuaj të veqant…

Festoni dasmën tuaj mes sofistikimit elegant dhe bashkëkohor të Hotelit Kairaba Bodrum Imperial. Vendet elegante dhe mjedisi ynë spektakolar në breg të oqeanit Egje shtruan skenën për një festë martese të veçantë në Bodrum.

Juve ju duhen vetem 60 minuta per te arritur nga Aeroporti në Kairaba Bodrum Imperial Hotel   

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger