Ofertat

Featured posts

💘 SUPER OFERTA PER SKIJIM - PA VIZA 💘 ❥ 4 Nete / Kartepe - 369 € / Per person ❥ 7 Nete / Kartepe - 469 € / Per person ✦ Gjysem Pansion ✦ The Green Park Resort Kartepe 🔴 Bone Share fito...
Oferta per DUBAI - 499€ - 4 netë / Per person Qyteti i Dubait per vete zhvillimin e tij eshte edhe zemra pulsuese e Emirateve dhe e gjithe Lindjes se Mesme. Dubai eshte i dyti Emirat pas Abu Dhabit, i...
1 rruge e 2 pune - vizito Stambollin e Perjetoje Cappadocia Perjetoni nje super vikend ne Cappadocia dhe Stamboll ⋙ 1 Nate ne Lady Diana - Stamboll ⋙ 2 Nete ne Queens Cave Cappadocia ✦ Çmimi: 299€ - 3netë per person ⋙ Të Përfshira: ✔...
Super oferte Tajlande, Phuket Sleep With Me Design Hotel 4 ★★★★ ✦ Çmimi: 990€ - 10 netë / per person Oferta Valide per periudhen Nentor ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : ✔ Bagazh 30 Kg ✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Akomodimi: 10 netë fjetje ✔ Shërbimi sipas Konceptit...
SUPER OFERTE me TURKISH AIRLINES PRISHTINË – STAMBOLL- PRISHTINË (vajtje – ardhje) Duke filluar nga 109€* * Të gjitha taksat janë të përfshira në çmim. Oferta valide deri me : 31 Tetor 2017 Periudha e udhëtimit : 1 Nëntor 2017 – 31 Mars 2018 Për...
Vikend Ne Stamboll ❥ 2 Nete - 3 Dite ne Stamboll ✦ Çmimi: 199€ / per person ✦ Hotel GREEN PARK TAKSIM 4 ★★★★ ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Istanbull- Prishtinë ✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Akomodimi: 2 netë ✔ Shërbimi sipas Konceptit BB ✔ Asistence...
ROYAL SEGINUS 5 ★★★★★ HOTEL I RI ⋙ Ultra All Inclusive | ANTALYA ✦ Çmimi: 699€ - 7 netë ✦ Nisja: 8/Shtator ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë ✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Akomodimi: 7 netë ✔ Shërbimi sipas Konceptit...
Magic Sun 4 ★★★★ ⋙ All Inclusive | Kemer ✦ Çmimi: 399€ - 7 netë ✦ Nisja: 07/ 11 / 14 Shtator ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë ✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Akomodimi: 7 netë ✔ Shërbimi sipas Konceptit...
Oferte Speciale All Inclusive ne Maldive Paradise Island Resort & Spa 5 ★★★★★ ⋙ All Inclusive | MALDIVES ✦ Çmimi: 1549€ - 6netë ⋙ Të Përfshira: ✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Akomodimi: 6 netë ✔ Shërbimi sipas Konceptit All nclusive ✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës ✔ Fluturimi ✔ Të gjitha...
SUNSTAR RESORT HOTEL 5 ★★★★★ ⋙All Inclusive | Alanya ✦ Çmimi: 489€ - 7 netë ✦ Oferta Valide per nisje me 18/Gusht ⋙ Të Përfshira: ✔ Bileta e Avionit : Prishtinë - Antalya - Prishtinë ✔ Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport ✔ Akomodimi: 7 netë ✔ Shërbimi sipas Konceptit...

Ofertat e fundit