Super oferta per Vikend ne Stamboll

Fluturimi me Turkish Airlines nisja cdo te shtune ne ora 09:00 mengjes dhe kthimi te henen ne ora 19:00, ciceron dhe asistence 24 ore dhe cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura

Zona Taksim

Zona Laleli, Sultanahmet, Beyazit

Premium Selection

 

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi me Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

Looks like you have blocked notifications!