🌍 Max Travel Expo 2024 🌍

Bashkohuni me ne në ngjarjen më të madhe të udhëtimeve të vitit – Max Travel Expo 2024! Këtë vit, ne kemi përgatitur një përvojë të jashtëzakonshme që nuk do të doni ta humbisni.

📅 Data: 17-19 / Maj
📍 Vendi: Albi Mall Prishtine

Çfarë ju pret në Max Travel Expo 2024?

🏨 Prezantimi i Hoteleve: Eksploroni hotelet më të mira dhe destinacionet më të nxehta për pushimet tuaja të ardhshme. Takoni përfaqësues nga hotelet më të njohura dhe merrni informacione të detajuara për qëndrimet tuaja të ardhshme.

💼 Super Oferta për Pushime: Përfitoni nga ofertat ekskluzive dhe zbritjet speciale vetëm për pjesëmarrësit e Max Travel Expo. Rezervoni pushimet tuaja të ëndrrave me çmimet më të mira të mundshme.

🎁 Lojë Shpërblyese: Merrni pjesë në lojën tonë shpërblyese dhe fitoni çmime fantastike! Një mundësi e mrekullueshme për të marrë dhurata të vlefshme dhe surpriza të mëdha.

✨ Dhe shumë më tepër: Prezantime, aktivitete argëtuese dhe mundësi për të fituar dhurata të tjera!

Max Travel Expo 2024 është vendi ideal për të planifikuar pushimet tuaja të ardhshme dhe për të zbuluar ofertat më të mira në treg. Mos e humbisni këtë ngjarje unike!

Ju presim në Max Travel Expo 2024 – vendi ku fillojnë aventurat tuaja të ardhshme! 🌟