Si çdo verë tjetër, edhe këtë verë 2024 Max Travel ju sjell ofertat më të mira për pushime Ultra – All Inclusive në Antalya me resortet (hotelet) më të mira me shërbimin e vlerësuar dhe gjithmonë me komoditetin e Turkish Airlines.

Pushime për qefi në Antalya me Max Travel.

💝 ANTALYA OFERTA SPECIALE – 449€ 💝

✈ Nisja 17 Maj – 449€ për person

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 30% te vleres – pjesen tjeter 21 dite para udhetimit

👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 30 dite para nisjes

ℹ Mundësi te nisjes edhe nga Shkupi, Zvicer, Gjermani, Austri, Angli

🚀 Udhëto me Business Class për vetëm 59€ shtese

Për rezervime kontakto:

☎ 038 754 754

☎ 049 754 754

☎ 046 754 754

☎ 043 754 754

☎ +383 49 754 754 (whatsapp)

📩 Email: info@maxtravel.al

 

Pse Antalya është destinacioni kryesor i verës 2024?

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger