I ndodhur ne qender te lagjes Bomonti, Hilton Istanbul Bomonti eshte 10 minuta larg stacionit te metros Osmanbey I cili eshte vetem nje stacion me heret se Sheshi Taksim. Poashtu, ju keni afer rreth 15 min sheshin e Nisantasi ku mund te beni shopping dhe te shijoni kafeterite e ndryshme te asaj pjese. Hoteli ka ne dizpozicion nje restorant, 2 bare dhe Eforea Spa ku mund ti shfrytezoni dy pishina te ndryshme. Poashtu ne te gjitha vendet publike te hotelit ka Wi-fi pa pages.

Te gjitha dhomat e hotelit jane te mobiluara me mobilje elegante dhe luksoze. Poashtu, ng ate gjitha dhomat do te shijoni pamje te mahnitshme te qytetit te Stambollit.

Restorani kryesor ka 4 zona te ndryshme ne te cilat ofron Ushqim te skares, Ushqim mediterian, ushqim tradicional turk dhe kuzhinen aziatike. Terasa ne katin me te larte Cloud 34 ofron koktej dhe pije te ndryshme ku mund te shijoni edhe pamjet fantastike nga maja e hotelit. Poashtu, aty mund te shijoni edhe ushqim japonez ku ofrohen edhe sushi.

Rezervo tani


Viber

WhatsApp

FB Messenger

Looks like you have blocked notifications!