Rezervoni vendin tuaj në Nidya Hotel Galataport për të eksploruar qytetin dhe për të qëndruar në një koncept të rehatshëm, elegant dhe ekskluziv.

Vetëm 50 metra nga vija bregdetare e Bosforit, ndodhet Nidya Hotel në Galataport në qendren më të re turistike të Stambollit dhe është lehtësisht i arritshëm.

Ndërsa qëndroni në Nidya Hotel Galataport, do të ndiheni sikur jeni në zemër të Stambollit. Ju gjithashtu mund të arrini lehtësisht në zonën historike Sultanahmet dhe sheshin Taksim si dhe në qendrat tregtare më të njohura të Nisantasi.

Opsione të ndryshme dhomash, ambiente SPA dhe fitnesi dhe shërbime bar-restoranti ju ofrojnë veçori që do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja për pushime.

Në restorant mund të shijoni gatime lokale dhe ndërkombëtare të shoqëruara në restorante me pamje panoramike të Bosforit permes tarraces së hotelit apo edhe sherbime në dhomë.

Ju gjithashtu mund te zgjedhni dhomën tuaj se a deshironi të jetë dhomë standarde, dhomë me suita të veqanta si për të rriturit ashtu edhe për fëmijët apo dhoma me pamjen mahnitëse të detit.

Jeta e natës lehësohet edhe më shumë kur vetëm pak më larg nga hoteli Nidya Galatasport gjenden shumë gjëra për të parë dhe për të bërë në Stambollin e mrekullueshëm.

Nga aeroporti i Stambollit ju duhen vetëm 60 minuta për të arritur në Nidya Hotel Galatasport.

This slideshow requires JavaScript.

Looks like you have blocked notifications!