Hoteli Pera Tulip, ku luksi i pambaruar përplaset me komoditetin. Një pushim ëndërrash dhe udhëtimi biznesi bëhet realitet me të gjitha pritshëmëritë tuaja në Pera Tulip.

Një kënaqësi dhe përvojë unike ju pret në qendrën e biznesit, blerjeve dhe argëtimit të Stambollit, me pamje nga Deti i Artë në Beyoglu-Pera. Kulla historike e Galatas, Metroja më e vjetër në botë, Sheshi i famshëm i Taksimit janë në distancë të shkurtër nga hoteli. Rruga Istiklal, ku mund të ndjeni magjinë e Stambollit në kafene, restorante dhe bare.

Pera është një qendër argëtuese që jeton 24 orë dhe Ndërtesa të shekujve, Xhami, Kisha, Sinagogë, tingujt e kështjellave dhe lutjet përzihen. Nga momenti që hyni në hotel, do të ndjeni atmosferën dhe shërbimin miqësor të Perës. Dhomat me të gjitha kënaqësitë për udhëtimin e biznesit ose pushimet, takimet dhe mikpritjen do të mund të përmbushin kërkesat.

Koncepti  i shërbimit hotelier është në Standarde Ndërkombëtare, me dhoma për takime të pajisura, një qendër spa dhe restorante që ofrojnë specialitete të ndryshme.

This slideshow requires JavaScript.