Mirë se vini në botën luksoze dhe të lavdishme të Be Premium Bodrum, aty ku pushimet tuaja kthehen nga ëndrra në realitet duke çuar një hap më tej kuptimin e “ultra-luksit”.

Me konceptin Ultra All Inclusive, arkitekturë të shkëlqyer e mbushur me dekorime elegante, dhoma të këndshme, shërbime të shkelqyera dhe argëtim të pafund të klasit botëror.

Me cilësinë e tij superiore të shërbimit në kuadrin e luksit dhe komoditetit, be Premium Bodrum ofron një përvojë unike akomodimi që do t’ju hapë sytë drejt blusë së pafund të Egjeut. Ketu gjeni lloje te ndryshme dhomash nga dhoma Superiore, dhoma familjare dhe suita të veqanta e deri tek Villat e ndryshme te stiluara deri ne detajin e fundit. WiFi eshte FALAS ne te gjithë ambientin.

Ju mund te perfitoni opsione unike që apelojnë për shije të ndryshme në restorantet dhe baret prej të cilave ka një ambient të këndshëm, duke ofruar një festë të paharrueshme me shije të shijshme ne restorantin kryesor apo edhe per pijen tuaj ne barin e plazhit.

Me daljen direkte ne plazhin e saj privat, si dhe me pishinat e saj jashtme dhe te brendshme gjithandej ju do te shijoni maksimalisht pushimet tuaja.

Në be Premium SPA, ju mund të relaksoni shpirtin tuaj duke u larguar nga lodhja dhe stresi dhe të ndjeni paqen madhështore të lehtësisë dhe rehatisë. I pajisur me aktivitete të ndryshme, përveç argëtimit gjatë gjithë ditës, ju pret një festë e gjallë me shfaqje animacioni shumëngjyrësh dhe ambiente sportive unike.

Cakto daten tuaj të veqantë (Dasma & Muaj Mjalti)

Zbuloni ndryshimin e Be Premium Bodrum në ditët tuaja të lumtura dhe më të veçanta të shoqëruar nga pamja magjepsëse e Egjeut, Be premium Bodrum krijon momente perfekte ku çdo detaj është i menduar deri në detaje dhe i përgatitur me detaje elegante.

Vetëm 25 minuta ju duhen per te arritur nga aeroporti i Bodrumit në Be Premium Hotel.