Nëse jeni duke ëndërruar për një largim që do t’ju bëjë të harroni të gjithë lodhjen e përditshme, atëherë jeni në vendin e duhur sepse MAX TRAVEL ju sjell ofertën më të mirë për ta bërë realitet këtë ëndërr.

Me Super Ofertat e Max Travel ju mund të bëni pushimet tuaja verore 2024.

Një opsion i denjë për një pushim në bregdet është padyshim Greqia me plazhet e saj te mrekullusheme, si dhe resortet të cilat kanë menduar cdo gjë deri në detajin e fundit për cdo moshë.

Përveç ofertave, Max Travel ju sjell rekomandime për 5 hotelet më të përshtatshme që u përgjigjen të gjitha pyetjeve qe sillen rreth mendjes tuaj për pushimet verore…

 

1. Domes Noruz Kassandra

Noruz është një hotel elegant me 5 yje në plazhin e zones Halkidiki për ata që janë të sintonizuar në skenën e jetës së përditshme. Kënaquni me gjërat më të bukura në një mjedis magjepsës bregdetar, perfekt për të eksploruar një nga pikat e nxehta kozmopolite të Greqisë. Akomodim perfekt ne dhoma te detajuara per ju. Muzika, kuzhina e këndshme në dy restorante të njohura, kokteje të përgatitura me mjeshtëri nga plazhi dhe baret e lobit, Soma Spa dhe festat në modë në pishinë, të gjitha kontribuojnë në një festë 24/7. Noruz ofron ekuilibrin e përsosur midis ngjarjeve të ftohta gjatë ditës pranë një skene të famshme feste.

 

2. Kassandra Palace Seaside Resort

Kassandra Palace Seaside Resort në Kriopigi po ofron një pushim autentik dhe përvojë mirëqenieje për udhëtarët botërorë. Ky hotel me 5 yje në Halkidiki i magjeps mysafirët me mjedisin e tij madhështor, pamjet e mahnitshme të detit vezullues të Detit Egje, si dhe lehtësitë e nivelit të lartë dhe shërbimet e jashtëzakonshme të ofruara. Duke u fokusuar në mirëqenien e çdo individi, ky hotel miqësor për familjen në Halkidiki kombinon me mjeshtëri luksin dhe komoditetin diskret me vëmendjen ndaj detajeve dhe shërbimin e vëmendshëm duke siguruar pushime përtej imagjinatës tuaj.

3. Aegean Melathron Thalasso

Aegean Melathron është një hotel luksoz, me 5 yje, anëtar i Grupit të Hoteleve Aegean Star. Melathron e Egjeut është i rrethuar nga një pyll që arrin deri në një plazh privat pranë Gjirit të Toronit. Mysafirët kanë qasje në 9 pishina. Dhomat moderne, luksoze kanë ballkone ose oborr të mobiluar me pamje nga kopshtet dhe pishinat e mirëmbajtura ose nga deti Egje. Ju gjithashtu do te arrini relaksimin maksimal te trupit tuaj.

 

4. Cora Hotel & Spa

Cora Hotel & Spa permban 181 dhomat e miqve disa prej tyre me pishina private, shtëpia juaj larg shtëpisë, do t’ju vjedhin zemrën të shoqëruar nga shërbimet e mikpritjes jo modeste por edhe luksoze të personelit tonë. Rrënjët e kuzhinës së Halkidikisë do të habisin shijet tuaja brenda 2 restoranteve dhe 4 bareve të hotelit tonë që premtojnë eksperienca unike gastronomike. Shijoni një zhytje në pishinë, momente mirëqenieje absolute në saunë ose relaksim të thellë në duart e profesionistëve tanë shumë të kualifikuar.

 

5. Miraggio Thermal Spa Resort

Miraggio Thermal Spa Resort kombinon bukurinë tërheqëse natyrore të Halkidikit me verbimin e arkitekturës moderne inovative, duke krijuar një destinacion të klasit botëror të krijuar për adhuruesit e fitnesit dhe mirëqenies. Mysafirët që vlerësojnë luksin e vërtetë dhe privatësinë e plotë duhet të shikojnë Miraggio Club, pjesa më private e resortit që ofron përfitime ekskluzive. Myrthia Termal Spa me burimin e vet të ujit termal, Marina Miraggio e vlerësuar, Kids’ Planet dhe 8 restorantet dhe 5 baret e tij janë vetëm disa nga vendet e tij të jashtëzakonshme, ndërsa ofron gjithashtu ambiente te ndryshme si dhe shumë sporte dhe opsione te argëtimit.

 

Rezervo tani


Viber
Whatsapp Facebook Messenger