Nëse akoma nuk keni menduar për pushime pas shumë angazhimeve të përditshme, atëherë ku tjetër se afër plazheve të Bullgarisë.

Me ofertat e Max Travel ju mund të arrini cdo destinacion.

Sunny Beach është një nga zonat e pasura me hotele me pesë yje që ofrojnë komoditet dhe sherbim ne cilësi të lartë në Bullgari. Ofron klimë të shkëlqyer dhe mot të ngrohtë, ujëra të pastër të detit të Zi me plazhet e saj të mrekullueshme me rërë.

 

1. Barcelo Royal Beach

Barceló Royal Beach është një hotel me 5 yje me 304 dhoma, duke përfshirë dhoma dhe apartamente Deluxe, me hapësirën ideale për mysafirët që të gëzojnë rehati maksimale. Ndër restorantet në hotel, ka opsione të stilit të shuplakës me ushqim deti, kuzhinë bullgare dhe ndërkombëtare, netë tematike dhe shumë më tepër. Plazhi Barceló Royal ka 3 pishina të hapura dhe një pishinë të brendshme, e cila ngrohet në varësi të kushteve të motit. Spa-ja e saj e brendshme është një nga më të mëdhenjtë në destinacion, duke ofruar një gamë të gjerë trajtimesh dhe masazhesh trupi. Hoteli ka menduar edhe për anëtarët më të vegjël të familjes me klubin e tij Barcy, perfekt për fëmijët e moshës 4 deri në 12 vjeç, për të shijuar një sërë aktivitetesh me një ekip argëtimi.

 

2. Cook’s Club Sunny Beach

Mirë se vini në Cook’s Club, një koleksion krejt i ri i hoteleve vetëm për të rritur (+16) i krijuar për një brez të ri udhëtarësh. Një shesh lojërash për argëtuesin dhe bohemët e izoluar njësoj, ka të bëjë me ushqimin e mirë, kokteje të shkëlqyera, melodi shpirtërore dhe dizajn elegant e bashkëkohor. Dhomat elegante dhe të zhveshura janë të dizajnuara për çifte dhe grupe miqsh dhe një pishinë qendrore vepron si qendër komunale, duke i bashkuar mysafirët nga dita në natë. Ne do t’ju armatosim me gjithçka që ju nevojitet për të shijuar ofertat më të mira të zonës, duke u siguruar që të keni gjithmonë një bark plot, një pije në dorë dhe një shezlong pranë.

 

3. DIT Majestic Beach Resort

Majestic Beach Resort është një kompleks elegant dhe simpatik, që u ofron mysafirëve të tij të dashur një atmosferë relaksuese dhe të sofistikuar, një ambient të përsosur ngrohtësie dhe mikpritjeje. Kompleksi është i vendosur në mënyrë strategjike në pjesën veriore më luksoze, më klas dhe paqësore të Sunny Beach.

 

4. Sol Nessebar Palace

Imagjinoni 7 hektarë park dhe zona të gjelbra, rrugica me lule, pemë shekullore, gjithçka pranë një plazhi të mrekullueshëm me rërë. Me një klub plazhi, rrëshqitje në ujë, zonë aventurash ujore për fëmijë nga 2 deri në 5 vjeç, pishina, qendër Wellness, aktivitete argëtuese, klub për fëmijë, një zgjedhje restorantesh dhe baresh… Projektuar posaçërisht për familjet dhe me gjithçka të përfshirë.

 

5. HVD Club Bor

Hoteli ndodhet vetëm 150 m larg një plazhi të lë pa frymë dhe është në zemër të resortit, afër të gjitha atraksioneve, dyqaneve, qendrës turistike, disko-klubeve, restoranteve etj. Shumëllojshmëria e madhe e shërbimeve dhe lehtësive do t’ju ndihmojë të krijoni një pushim të paharrueshëm detar.

 

6. HVD Reina Del Mar

Imagjinoni plazhe të pafundme të arta, valë deti që pothuajse arrijnë në tarracën tuaj, një park të bukur ku mund të pushoni nga dielli pasdite, imagjinoni një dhomë komode me mobilje moderne. HVD Reina Del Mar ofron 637 dhoma me pamje dhe kapacitete të ndryshme. Ekipi i animatorëve, trajnerëve dhe artistëve të HVD Reina Del Mar ka një qëllim: të krijojë kujtime të paharrueshme dhe unike nga pushimet tuaja. Relaksohuni në Plazh apo pishine, spa & Wellness.

 

7. Melia Sunny Beach

Në zemër të resortit të mrekullueshëm bregdetar të Sunny Beach. Një udhëtim kulinar përmes kuzhinës së shkëlqyer bullgare dhe ndërkombëtar. Mini-park ujor, 3 pishina të mëdha dhe 1 pishinë të brendshme. Perveq te rriturve, Melia Sunny Beach kujdeset edhe per te vegjelit duke pergatitur klube për fëmijë, 2 kënde lojërash dhe 3 pishina për fëmijë.

 

8. Nevis Resort

Kompleksi unik u hap në vitin 2017 si një resort me koncept familjar dhe ka kushte perfekte për pushimet e ëndrrave familjare.Dizajni i dhomave është modern dhe i rregullt, duke aplikuar tendencat më të fundit dhe disa detaje tradicionale skandinave. Lloje të ndryshme restorantesh dhe baresh në të cilat të gjithë mund të shijojnë kuzhinën e tyre të preferuar, snack dhe bavarage. Zonë spërkatëse me 3 rrëshqitëse të mëdha uji, atraksion ujor shumëfunksional me një kompleks rrëshqitjesh për fëmijë dhe pishinë për fëmijë.

 

9. Secrets Sunny Beach

Secrets Sunny Beach Resort & Spa (+18) është zgjedhja perfekte për udhëtarët që kërkojnë pushime luksoze dhe romantike. Vendndodhja e tij kryesore ofron pamje të bukura të Detit të Zi dhe Nessebar, një vend i trashëgimisë botërore të UNESCO-s, plus pishina të pacenuara, një qendër fitnesi të pajisur plotësisht dhe shërbime të gjera spa. Resorti gjithashtu u ofron mysafirëve mundësinë për të shijuar ushqime intime në dhomat e tyre ose në restorante dhe bare të jashtëzakonshme që ofrojnë një gamë të gjerë përvojash ngrënieje.

 

10. Sentido Neptun Beach

I vendosur në zemër të Sunny Beach, resorti më i madh bullgar i Detit të Zi, i famshëm për plazhin e tij parajsor, dunat dhe kushtet e favorshme për sportet ujore për fëmijë dhe të rritur, Hotel Neptune Beach është ndër klasit të lartë. Vendndodhja e tij në plazh zbulon një pamje të paharrueshme të të gjithë gjirit të Nessebar – nga kodrat më lindore të malit Ballkanik, përmes rërës së artë të hollë të plazhit të madh dhe ujit të detit me gaz, duke arritur në gadishullin piktoresk të qytetit antik të Nessebar.

Rezervo tani


Viber
Whatsapp Facebook Messenger