A është Turqia një destinacion i mirë për një pushim familjar?

Kur planifikoni një pushim me familjen tuaj në Antalya, është e rëndësishme të gjeni një hotel që ofron një përvojë të shkëlqyeshme për fëmijët. Antalya është një nga destinacionet më të popullarizuara të pushimit në Turqi dhe ofron një gamë të gjerë hotelesh me konceptin “Kids Concept”. Ky koncept i veçantë siguron ambient dhe aktivitete të përshtatshme për fëmijët, animacione të pasura dhe lojra argëtuese që krijojnë kujtimet më të bukura për pushimet tuaja.

Me MAX TRAVEL pushime për qefi në Antalya së bashku me fëmijët tuaj

Në këtë artikull, do të shikojmë në detaje shtatë nga hotelet më të mira me Kids Concept në Antalya.

 

PUSHIME FALAS PER FËMIJET 

Cka po pret, merr familjen me vete dhe kap ofertën më të mirë që Max Travel ka përgaditur për fëmijet tuaj.

💝PUSHIME FALAS PER FEMIJET vetëm në Port River Hotel & Spa 5★💝

👨‍👨‍👧‍👦  2 fëmijë FALAS në hotel (deri në moshën 11.99)

Port River Hotel & Spa

Port River Hotel & Spa, hotel ky i cili ofron shërbim në konceptin Ultra All Inclusive ndodhet në pjesën më të çmuar të Side. Hotel&Spa ju ofron mundësin e akomodimit në disa kategori të ndryshme të dhomave duke perfshire dhomat standarde me pamje nga kopshti, dhomat familjare dhe dhomat standarde me pamje nga deti. Me menutë e përgatitura nga kuzhinierët ekspertë, pushimet tuaja do të jenë edhe më të bukura. Port River Hotel & Spa ka plazhin e tij privat i cili është shumë afër me hotelin, e gjatë tërë ditës aktivitete të ndryshme ju presin ju dhe fëmijet tuaj. Gjithashtu nuk mungojnë pishinat e jashtme me rrëshqitje ku do ju japin adrenaline të pafund, e përveq kësaj keni mundësinë edhe të beni atraksione të tjera.

🚐 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 60 minuta

📶 Free Wifi: PO

🏖️ Direkt ne plazh: JO

👫 Kids Concept: PO

 

GRANADA LUXURY BELEK

Gjatë gjithë akomodimit tuaj, ekipi i Granada Luxury Belek do të bëjë çmos për t’ju bërë të përfitoni nga të gjitha shërbimet. Koncepti i punës është “Ultra All Inclusive”. Kur përmendim atraksionet dhe adrenalinen Granda Luxury Belek është padyshim në krye të listës me hapësirë të gjerë, pishina të shumta për të gjitha moshat, rrëshqitëse uji, shfaqje speciale dhe koncerte specifike, Granada Luxury Belek u ofron mysafirëve aktivitet dhe argëtim në një mjedis, fëmijët tuaj do të zbulojnë aventura krejt të reja me bashkëmoshatarët e tyre nga e gjithë bota në një mjedis të sigurt dhe social në Grandy Kids’ Club

🚐 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 30 minuta

📶 Free Wifi: PO

🏖️ Direkt ne plazh: JO

👫 Kids Concept: PO

 

SUNMELIA BEACH RESORT & SPA 

 

KIRMAN ARYCANDA

I vendosur Alanya, ky resort i qetë me sherbim në konceptin All Inclusive do ju ofrojë pushime te mrekullueshme se bashku me familjen tuaj. Me një klub për fëmijë, një park lojrash dhe një zonë plazhi të veçantë për fëmijët, ky hotel siguron një përvojë të mrekullueshme për të gjithë anëtarët e familjes. Animacionet për fëmijët dhe mini-disco janë pjesë e programit të përditshëm të këtij hoteli.

🚐 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 90 minuta

📶 Free Wifi: PO

🏖️ Direkt ne plazh: PO

👫 Kids Concept: PO

 

SELECTUM FAMILY RESORT

Selectum Family Resort ofron një përvojë unike pushimi në Side ku do të gjeni argëtim dhe paqe së bashku. Që në momentin e parë të hyrjes suaj në Selectum Family Resort Side, do të ndiheni të veçantë dhe do të magjepseni nga zonat dhe dhomat e përgjithshme të projektuara rishtazi. Koncepti i punës është “Ultra All Inclusive”. Ky hotel ofron një klub për fëmijë me aktivitete argëtuese, një park lojrash dhe një plazh të veçantë për fëmijët. Animacionet dhe programet e aktiviteteve për fëmijët janë të përshtatshme për moshat e ndryshme dhe sigurojnë një atmosferë të gëzueshme për fëmijët.

🚐 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 70 minuta

📶 Free Wifi: PO

🏖️ Direkt ne plazh: PO

👫 Kids Concept: PO

 

ASTERIA KREMLIN PALACE

Asteria Kremlin Palace ju ofron juve dhe të dashurve tuaj mundësi akomodimi ne dhoma standarde, dhoma familjare dhe suita te vecanta. Bëj një udhëtim në botën e shijeve me Asteria Kremlin Palace. Kuzhinierë ekspertë, shijet unike do t’ju habisin. Angel Kids Club, do të jetë qendra e kohës së lirë për fëmijet! Klubi i fëmijëve do të ofrojë aktivitete dhe shërbime të ndryshme të dizajnuara posaçërisht, të përshtatshme për fëmijët e të gjitha grupmoshave. Gjithë ditën çdo ditë, femijet mund të shijojnë pushimet e tyre të mbushura me argëtim dhe emocione. Asteria Kremlin Palace ofron argëtim të pakufizuar për mysafirët e saj me aktivitete sportive dhe argëtuese gjatë gjithë ditës. Mbrëmjet e ngjyrosura me shfaqje argëtuese animacioni vazhdojnë deri në orët e vona me disko në ajër të hapur.

 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 20 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: PO

 Kids Concept: PO

 

KIRMAN BELAZUR

I vendosur në Belek të Antalyas, Kirman Belazur Resort ofron një pervojë të paharrueshme pushimi për mysafirët. Me konceptin Ultra All – Inclusive, Kirman Belazur Resprt posedon plazhin e tij të mrekullueshëm me koncept të rinovuar të ushqimit dhe pijeve të cilësisë më të mirë, klub për fëmijë, pishinë për fëmijë, Aquapark, Patisserie. Ku perveq te rriturve, pishinat me rrëshqitëse uji janë gjithashtu të disponueshme dhe të përshtatshme për familjet me fëmijë. Kirman Belazur Resort në Belek ofron një përvojë të paharrueshme pushimi për mysafirët e tij.

 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 30 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: PO

 Kids Concept: PO

 

Max Travel: Partneri Juaj për Pushime të Paharrueshme

Avantazhet e Rezervimit me Max Travel përfshijnë një shërbim të personalizuar dhe paketa që përshtaten me nevojat specifike të familjes suaj. Paketat Familjare nga Max Travel ju ofrojnë mundësinë të zgjidhni aventurat që dëshironi, duke ju siguruar një pushim të plotë dhe të organizuar.

 

Rezervo tani


Viber
Whatsapp Facebook Messenger