Kur zgjidhni një hotel për pushimet tuaja, ka disa pyetje që ju vijnë në mendje përpara se të vendosni se ku të shkoni. Duke marrë parasysh që muaji i mjaltit ndodh vetëm një herë në jetë, ky vendim duhet të jetë edhe më i kujdesshëm pasi do të mbahet mend gjatë gjithë jetës suaj.

Cilin hotel të zgjidhni, a është afër aeroportit, sa kushton, si është stafi, a është ushqimi i mirë etj. Këto janë vetëm disa nga pyetjet që ju vijnë në mendje kur zgjidhni se ku të kaloni pushime verore.

MAX TRAVEL përveç se ju sjell ofertat më atraktive për Antalya, ka zgjedhur edhe hotelet më të mira se ku mund të kaloni ditë të mrekullueshme me partnerin tuaj të jetës tani dhe te mbetet me te vertet nje javë e paharruar.

 

1. BOSPHORUS SORGUN

Hoteli është i vendosur Side, me nje dizajn unik dhe sherbim te drejtuar ndaj çifteve dhe rinise, posedon nje plazh privat.  Hoteli ofron shërbim në konceptin “All Inclusive”, për shumë vite Bosphorus Sorgun është një nga hotelet e preferuara të Max Travel.  Gjithashtu vlen të theksohet se ky hotel ka një interier mjaft të veçantë.

 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 70 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: JO 

 Honeymoon Concept: PO

 

2. TITANIC DELUXE BELEK

Hoteli Titanic Deluxe Belek është i vendosur në regjionin Belek, 40km nga qendra e qytetit Antalyas dhe 30km nga aeroporti i Antalyas. Titanic Deluxe Belek, ky resort luksoz ofron 9 pishina të jashtme, 2 pishina të brendshme, një park ujor me rrëshqitje uji dhe një spa e palestër me shërbime të plota. Hoteli ka një plazh privat 1 km të gjatë. Koncepti i punës është “Ultra All Inclusive”

 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 30 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: JO

 Honeymoon Concept: PO

 

3. GRANDA LUXURY BEACH

Granada luxury beach ju ofron shërbim në konceptin Ultra all Inclusive,vend ky ideal për muajin tuaj të mjaltit, për komoditetin dhe ushqimet e shijshme nga kuzhina turke dhe ajo boterore që do ju ofroj. Hoteli ka dalje direkt në plazh ku për gjate tërë ditës pije të shumta do të keni në dispozicion. Por perveq kësaj ju mund të shfrytëzoni edhe pishinat e ndryshme të hotelit.

 Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 90 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: PO

 Honeymoon Concept: PO

 

4. SHERWOOD EXCLUSIVE KEMER

Sherwood Exclusive Kemer ju ofron shërbim në konceptin Ultra all Inclusive,vend ky ideal për muajin tuaj të mjaltit. Për ata që kërkojnë një arratisje vetëm për të rriturit, Sherwood Exclusive Kemer kujdeset ekskluzivisht për mysafirët mbi moshën 16 vjeç, duke ofruar një ambient të qetë dhe të qetë për çlodhje dhe përtëritje, pa çdo shqetësim.

Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 50 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: PO

 Honeymoon Concept: PO

 

5. AYDINBEY SUI COLLECTION

Aydınbey Sui Collection është një destinacion i shkëlqyer për një muaj mjaltë. Ky kompleks hoteli ndodhet në një vend të bukur bregdetar dhe ofron një përvojë të mrekullueshme për të ndarë me partnerin tuaj me shumë aktivitete. 

Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 50 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: PO

 Honeymoon Concept: PO

 

6. THE X BELEK

Një privilegj pushimi i krijuar posaçërisht për të rriturit. Dhoma specifike ku komoditeti dhe luksi bashkohen. Zonat e aktivitetit dhe relaksimit. Pishina vetëm për të rriturit dhe zona për banja dielli Komplekse sportive. Restorante dhe bare plot me shije të shijshme. Argëtim i jashtëzakonshëm i mbushur me koncerte, shfaqje dhe shfaqje speciale.

Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 25 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: JO

 Honeymoon Concept: PO

 

7. ALBA ROYAL

Ju do te kaloni nje muaj te mjaltit kaq bukur pasi qe keni vendosur te kaloni ne Alba Royal. Koncepti special për të rriturit një nga veçoritë dalluese të Alba Royal është se ajo mirëpret mysafirë nga 16 vjeç e lart me konceptin e saj Ultra All-Inclusive… Kushdo që preferon këtë koncept për pushimet e tij, do të jetë më se i kënaqur në Alba Royal!

Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 50 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: JO

 Honeymoon Concept: PO

 

8. TITANIC MARDAN PALACE

Ju mund të bëni një fillim të paharrueshëm të jetës suaj të re me përfitimet e veçanta të Hoteleve Titanic për muajin e mjaltit. Nga mengjeset speciale, Set i dekorimit të muajit të mjaltit dhe komoditeteve VIP vetem per ju deri tek mbremjet e mrekullueshme qe ju presin ne Titanic Mardan Palace.

Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 30 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: JO

 Honeymoon Concept: PO

 

9. KIRMAN BELAZUR

Kirman Belazur është këtu me një koncept që do ta bëjë edhe më të veçantë eksperiencën tuaj të pushimeve gjatë muajit të mjaltit. Ky koncept unik, plot privilegje të personalizuara, synon t’u ofrojë miqve tanë pushime ultra luksoze. Me Signature Concept, ku mund të gjeni zgjidhje të menjëhershme për nevojat tuaja gjatë pushimeve tuaja, ngjarje të veçanta, përvojë perfekte në ushqim dhe pije, njësi akomodimi të bollshme dhe luksoze, si dhe detaje shërbimi të fokusuara në kënaqësinë e mysafirëve janë ndër pjesët e këtij koncepti të veçantë.

Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 30 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: PO

 Honeymoon Concept: PO

 

10. NUMA BAY HOTEL

Hoteli Numa Bay është një zgjedhje e bukur për një muaj mjalti, duke ofruar një ambient luksoz dhe romantik për udhëtimin tuaj të veçantë. Për një muaj mjalti, mund të zgjidhni një suitë me një tarracë ose ballkon private. Një muaj mjalti në Numa Bay Hotel premton një përzierje luksi, romance dhe relaksi, duke krijuar fillimin e përsosur për jetën tuaj të re së bashku. 

Transferi nga Aeroporti ne Hotel: 70 minuta

 Free Wifi: PO

️ Direkt ne plazh: JO

 Honeymoon Concept: PO

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger