Hotelet ne Antalya

ADALYA ELITE LARA

POZITA:  Hoteli është i vendosur në Lara regjionin,17 km nga qendra e qytetit, 15 km nga aeroporti i Antalias. VENDOSJA: Hoteli posedon gjithsej 525 dhoma. Standard...

Alan Xafira Deluxe

POZITA: Hoteli Alan Xafira është i vendosur në Turkler regjionin, 15 km nga Alania dhe 100 km nga  aeroporti  Antalisë   VENDOSJA: Hoteli Alan Xafira posedon gjithsej 804...

ALVA DONNA EXCLUSIVE HOTEL

Pozita: Hoteli është i vendosur në Gundogdu, 55km nga aeroporti dhe 20km nga qendra e qytetit Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 308 dhoma në 6 blloqe të ndërtesës. Standard...

AMELIA BEACH

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Kizilot, 80km nga aeroporti i Antalisë dhe 10km nga Side dhe Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 475. Standard...

AMELIA BEACH RESORT

AMELIA BEACH RESORT HOTEL & SPA – SIDE Me plazh privat në Antalya, ky resort me 5 yje është ‘i vërshuar’ me pishina në hapësira...

Antique Roman Palace

POZITA: Hoteli Antique Roman Palace është i vendosur në rajonin Obakoy, 2 km nga qendra e qytetit Alanya dhe 122 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA:...

BONE CLUB SUNSET

BONE CLUB SUNSET HOTEL – SIDE Kujtime paqësore dhe argëtuese të verës, akomodim të rehatshëm, argëtim dhe shumë gjëra tjera ju pjesin në këtë atmosferë...

Bosphorus Sorgun

Vendndodhja  : Hoteli Bosphorus Sorgun ndodhet ne zonen turistike te Side-s, 9km larg qendres se qytetit dhe qendres se Manavgatit dhe 70 km larg...

Calido Maris

POZITA:  Hoteli Calido Maris është i vendosur në Kizilot regjionin, 75km nga aeroporti Antalisë dhe 20km nga   Side dhe Manavgat. VENDOSJA: Hoteli Calido Maris posedon gjithsej 426...

Concordia Celes

POZITA: Hoteli Concordia Celes është i vendosur në rajonin Okurcalar 35 km në Alanya dhe 105 km nga aeroporti Antalia.VENDOSJA: Hoteli Concordia Celes posedon...

DELPHIN BE GRAND RESORT

DELPHIN BE GRAND RESORT - Lara Aeroporti 10 Km - 10 min Qyteti me i afert Antalya - 12 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Delphin be Grand...

Delphin İmperial Lara

Pozita: Hoteli Delphin İmperial Lara është i vendosur në regjionin Lara, 10km nga aeroporti i Antalisë dhe 15km nga qendra e qytetit. Hoteli është direkt...

DELPHIN PALACE

Delphin Palace Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese Pozita: Delphin Palace është i vendosur në regjionin...

Eftalia Island Deluxe Resort

Pozita: Hoteli Eftalia Island është i vendosur në rajonin e Turkler, 18 km nga qendra e qytetit Alanya dhe 100 km nga aeroporti Antalia. Vendosja: Numri...

Galeri Resort

Pozita: Hoteli Galeri Resort është i vendosur në regjionin Okurcular, 35km nga Alanya dhe 90km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli Galeri Resort posedon gjithsej...

GRAND PRESTIGE

Pozita: Hoteli është i vendosur regjionin Titreyengol dhe 150m larg detit, 65km nga aeroporti i Antalisë dhe 7km nga qyteti antik Side. Vendosja: Hoteli posedon...

Heaven Beach Resort

POZITA:  Hoteli Heaven Beach Resort është i vendosur në rajonin Kızılağaç 10 km nga Manavgat dhe 75 km nga aeroporti Antalia.VENDOSJA: Hoteli Heaven Beach...

Horus Paradise

POZITA:  Hoteli Horus Paradise është i vendosur në rajonin Kızılagac, 2 km nga Side dhe 65 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Hoteli Horus Paradise posedon gjithsej...

IC SANTAI

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek 40km nga qendra e Antalisë si dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Gjithsej janë 464 dhoma....

Kaya Belek

Pozita: Hoteli Kaya Belek është i vendosur në rajonin Belek 36 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 29 km nga aeroporti. Vendosja : Hoteli Kaya Belek posedon gjithsej...

Kaya Palazzo Belek

Pozita: Hoteli Kaya Palazzo Belek është i vendosur në regjionin Belek, 35km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 27km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli Kaya Palazzo...

Kervansaray Lara

KERVANSARAY LARA Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Kevansaray Lara është i vendosur në regjionin...

KIRMAN BELAZUR

Aeroporti: 40kmQyteti me I afert: Belek 11kmPlazha: Direkt ne plazhWi-Fi: Në lobby pa pagesë Pozita: Hoteli Kirman Belazur është i vendosur në regjionin Belek, Bogazkent, 45km...

LYKIA WORLD LINKS GOLF

Hoteli posedon gjithsej 449 dhoma,Standard dhoma dyshe 82(35-44m², max2pax),dhoma dyshe të mëdhaja 165 (28-45m², 2+1pax), extended large dhoma 25 (42m², 2+2pax), dhoma familjare 40. (68m²,...

Lyra Resort

POZITA: Hoteli Lyra Resort është i vendosur në rajonin Kızıagac 10 km nga Manavgat dhe 75 km nga aeroporti Antalia. VENDOSJA: Lyra Resort Numri total...

Miracle Resort

Miracle Resort - Lara Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Miracle Resort është i vendosur...

Nashira Resort

Pozita: hotel Nashira Resort i këndshëm shtriheti drejtpërsëdrejti në plazhin me rërë dhe guralecë në qendrën turistike Side Sorgun Titreyengol. Bregdeti i tij ka një...

Orange County Alanya

Hoteli Orange County Alanya është i vendosur në Okurcalar, 30 km nga Manavgat, 35 km nga Alanya dhe 90 km nga aeroporti në Antalia.   Akomodimi: Numri...

Orange County Resort – Kemer

Orange County Resort - Kemer Orange Country ka kombinuar konceptin unik dhe te mrekullueshme te detit blu te mesdheut  me gjelberimin e maleve Taurus dhe...

RioLavitas Resort

Pozita: Hotel RioLavitas është i vendosur në rajonin Titreyengol, 75 km larg nga aeroporti i Antalyas dhe 8 km larg nga Side. Vendosja: Numri dhomave...

ROYAL ALHAMBRA PALACE

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Evrenseki, 5km nga Side dhe 48km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 579 dhoma, Superior Standard dhoma 414 (48m²; 3+1pax),...

ROYAL SEGINUS

Royal Seginus Aeroporti 15 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 17 Km Plazhi 250 metra - Direkt ne Pllazh Privat Wi-Fi Pa Pagese Pozita : Royal Seginus...

ROYAL WINGS HOTEL

Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese   Pozita: Royal Wings Hotel është i vendosur në regjionin...

Sherwood Breezes

Sherwood Breezes  Në këtë objekt të mrekullueshëm, si të rriturit ashtu edhe fëmijët do të ndjehen njësoj të lumtur. Pajisjet dhe ofertat e shumta...

Sherwood Exclusive Kemer

Vendi: Hotel Sherwood Exclusive është i vendosur në rajonin Goynuk, 9 km nga Kemer, 45 km nga qendra e qytetit      Antalia dhe...

Sherwood Suites Lara

Pozita: Hotel është e vendosur në rajonin e Lara 10 km nga aeroporti Antalia dhe 12 km nga qendra e qytetit. Hotel është direkt...

Starlight Resort Hotel

  Pozita:Hoteli është i vendosur në Kizilagac, 90 km larg nga aeroporti i Antalisë 10 km nga Manavgat. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 811 dhoma në ndertesën...

Sunmelia Beach Resort

POZITA: Hoteli Sunmelia Beach është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti  Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat VENDOSJA: Hoteli Sunmelia Beach posedon gjithsej...

Titanic Beach Lara

Titanic Beach Lara Aeroporti 14 Km - 15 min Qyteti me i afert Antalya - 15 Km Plazhi Direkt ne Pllazh Wi-Fi Pa Pagese Pozita: Titanic Beach Lara është i vendosur...

Titanic Deluxe Belek

Titanic Deluxe Belek Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Belek, 40km nga qendra e qytetit Antalisë dhe 30km nga aeroporti i Antalisë. Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 600 dhoma....

Tui Ghazal Resort

Hoteli Ghazal Resort me 5 yje ndodhet në zonën e Goynuk në Kemer, 6 km larg qytetit të Kemerit dhe 46 km larg aeroportit...

TUI MagicLife Jacaranda

POZITA: Hoteli MagicLife Jacaranda është i vendosur në rajonin Colaklı, 10 km në Side dhe 65 km nga aeroporti Antalia.VENDOSJA: Hoteli MagicLife Jacaranda posedon...

TUI MagicLife Masmavi

Pozita: Hoteli MagicLife Masmavi është i vendosur në në rajonin Belek, 35 km nga aeroporti Antalia. Vendosja: Hoteli MagicLife Masmavi posedon gjithsej 595 në një...

VIKINGEN INFINITY RESORT & SPA

 VIKINGEN INFINITY RESORT & SPA Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Okurcalar, 30km nga Manavgat, 15km nga Alania dhe 90km nga aeroporti Antalia. Vendosja: Numri...

Hotelet ne Stamboll

Avantgarde Taksim Square Istanbul

Stay in the heart of Istanbul – Excellent location - show map Located in the city centre, Avantgarde Hotel Taksim Square is just 100 m from...

Marcello Hotel Istanbul

Featuring a terrace restaurant with Turkish cuisine and views of Marmara Sea, Marcello Hotel is located in the historic Laleli District, 350 m from...

Fairmont Quasar Istanbul

One of our top picks in Istanbul. Overlooking the vibrant city skyline or Bosphorus, the hotel offers soundproofed rooms with free WiFi. The hotel has...

Marriott Hotel Sisli Istanbul

One of our top picks in Istanbul. Offering an indoor pool, sauna, Turkish bath and a fitness centre, Istanbul Marriott Hotel Sisli is located in...

Point Hotel Taksim Istanbul

Located just 500 m from Taksim Square and less than 1 km from the Lutfi Kirdar Congress Center, Point Hotel offers rooms with free...

HolidayInn Sisli Istanbul

    Located a few minutes' walk to lively Taksim and shopping in Nisantasi, Holiday Inn Sisli offers air-conditioned rooms. It features a hammam and spa...

The Peak Hotel Istanbul

One of our top picks in Istanbul. Situated in Istanbul’s Beyoglu (Pera) district, Peak Hotel offers free Wi-Fi and 2 restaurants in one of the most...

Misa Hotel Istanbul

Located centrally in the Historic Peninsula, Misa Hotel is in Laleli District. It features a terrace with sea views. Free WiFi and 24-hour front...

Euro Plaza Hotel Taksim

Euro Plaza Hotel Taksim

Premist Taksim Hotel

Premist Taksim Hotel

Pera Rose Taksim

Hoteli Pera Rose Taksim

Avantgarde Hotel -4*- Taksim

Located in Taksim Square, the heart of modern Istanbul, Avantgarde Hotel Taksim offers air-conditioned rooms with an LCD TV, a laptop safe, minibar, complimentary...

Hotelet ne Dubaii

Cassells Al Barsha Hotel

Offering a choice of a Emirati and international cuisine, Cassells Al Barsha features a rooftop pool with views over Emirates Mall. Professional trainers and...

Howard Johnson Bur Dubai

Howard Johnson is centrally located in the heart of Bur Dubai, 5-minutes drive from Dubai Museum and Meena Bazaar. The spacious, air-conditioned rooms have...

The Retreat Palm Dubai

Located on the beach The Retreat Palm Dubai MGallery by Sofitel is the first wellness resort in the UAE offering an immersive, enchanting experience...

Hawthorn Hotel & Suites

Located between Jumeirah Beach Residence ,The Walk and Dubai Marina, Hawthorn Suite occupies a prime location on the main strip with a variety of family entertainment activities and a spectacular view...

Grand Millennium Dubai

Boasting a central Dubai location on Sheikh Zayed Road, Grand Millennium Dubai offers free Wi-Fi in all areas and spacious rooms. It has a rooftop swimming pool...

Saffron Boutique

Saffron hotel gjindet ne distriktin Deira. Nje hotel me arkitektur moderne e cila gjendet 3 min larg nga stacioni me I afert I Metros. Dhomat...

Summit Hotel

The Summit Hotel ndodhet ne distriktin Deira, ne 200m afersi te hotelit gjindet stacioni I metros Al Rigga dhe qendra tregtare Al Ghurair. Hoteli...

Marina Byblos Hotel

Offering air conditioned rooms overlooking the Dubai Marina, this 4-star hotel is located a 5-minute walk from Jumeirah Beach. It has 6 on-site restaurants and a...

Fraser Suites Dubai

Fraser Suites Hotel Dubai gjendet ne pjesen e re te Dubait e cila eshte ne ndertim e siper dhe ne afersi te rruges se...

Hotelet ne Tajlande

Royal Heritage Pavilion, Jomtien

Royal Heritage Pavilion, Jomtien is situated in Jomtien Beach and features an outdoor swimming pool. Featuring a 24-hour front desk, this property also welcomes...

D Varee Jomtien Beach, Pattaya

One of our top picks in Jomtien Beach.Located along Jomtien Beach, D Varee Jomtien Beach features modern rooms with balconies overlooking the Bay of Siam....

Jomtien Palm Beach

Jocated in the heart of Jomtien and a short ride from the rest of Pattaya, Jomtien Palm Beach Hotel and Resort offers an outdoor...

Blog

Looks like you have blocked notifications!