Vikend ne Stamboll – kaloni 3 dite ne Stamboll per vetem 199 Euro

Napoleon Bonaparta kishte thënë se “Nëse toka do të ishte një shtet i vetëm, Stambolli do të ishte kryeqyteti i saj”. E të gjithë ata që e kanë vizituar këtë vend magjik do ta kuptonin pse.

Nëse keni planifikuar të bëni një udhëtim të paharrueshëm, Max Travel ofron paketen vikendi ne Stamboll cdo fundjave 3 dite me cmime te voltishme dhe sherbim profesional dhe gjate vizites suaj.

  • Fluturimi me Turkish Airlines
  • Nisja cdo te Shtune ne ora 09:10 mengjes
  • Kthimi te Henen ne ora 20:00,
  • Ciceron dhe asistence 24 ore
  • Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura

Zona Taksim

Zona Laleli, Sultanahmet, Beyazit

Premium Selection

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi me Turkish Airlines
✔ Bagazh 30 Kg
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Opcionale: Vizitë me guidë në Xhamia Blu, Hipodromi, Bazilika, Xhanine e famshme të Shën Sofisë. Grand Bazar – Kapali Qarshi per vetem 20 Euro per person

Stambolli është marramendës, krijon dehje historike, magjiplotë dhe trullos në masë të barabartë duke nisur nga e vjetra në bashkëkohoren. Mjafton të biesh në kurthin e dashurisë, që ngre ky qytet për secilin vizitorë.

Stambolli ka Qendrat më të bukura tregtare Qendrat tregtare mund të konsiderohen si një prej atraksioneve të shumta në Stamboll. Tani që edhe lira është zhvleresuar keni akoma më shumë arsye pse të vizitoni disa prej qendrave më të mira tregtare si: Zorlu Center, Cevahir, Istinye Park etj.

Rezervo Tani

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al