Ofertat për Antalya ne verën 2023  me Max Travel

Fluturimet për në Antalya këtë verë fillojnë më herët se asnjëhere, dhe befasia e radhës është këtë vit Max Travel fluturon 7 herë në javë për në Antalya, me fluturim direkt Prishtinë – Antalya çdo ditë të javës. Pushime per qefi ne Antalya me Max Travel

💖 SUPER OFERTA PER ANTALYA 💝 🔖 479 EUR
⋙ Fluturime Direkte 7X ne jave

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 30% te vleres – pjesen tjeter me kiste deri ne 21 dite para udhetimit
👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 30 dite para nisjes
👉 Me shume info per hotel: https://maxtravel.al/


ℹ️ Mundesi te nisjes edhe nga 📍 Shkupi 📍 Zvicer 📍 Gjermani 📍 Austri 📍 Angli

👉 Top Hotelet per  Antalya me nisje per daten 03 dhe 04 Qershor 2023

antalya pushime prej max me 479

🛏️ Alan Xafira 📍 Alanya
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 479€ per person

🛏️ Diamond Hill 📍 Alanya
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 509€ per person

🛏️ Amelia Beach 📍 Side
🍹 ALL INCLUSIVE
🔖 519€ per person

🛏️ Sunmelia Beach 📍 Side
🍹 ALL INCLUSIVE
🔖 519€ per person

🛏️ Calido Maris 📍 Side
🍹 ALL INCLUSIVE
🔖 529€ per person

🛏️ Port River 📍 Side
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 539€ per person

🛏️ Jadore Deluxe 📍 Side
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 549€ per person

🛏️ Xoria Deluxe 📍 Alanya
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 549€ per person

🛏️ Orange County 📍 Alanya
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 599€ per person

🛏️ Sorgun Akadia 📍 Side
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 609€ per person

🛏️ Crystal Admiral 📍 Side
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 609€ per person

🛏️ Pine Beach 📍 Belek
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 819€ per person

🛏️ MagicLife Jacaranda 📍 Side
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 819€ per person

🛏️ Kirman Belazur 📍 Belek
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 869€ per person

🛏️ Granada Luxury 📍 Belek
🍹 ultra ALL INCLUSIVE
🔖 929€ per person

 


⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: info@maxtravel.al
#LetsGo #MaxTravel #Prishtina #Kosova

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger