POZITA: Hoteli Sunmelia Beach është i vendosur në Kizilagac regjionin, 70 km nga aeroporti  Antalisë, 10km nga Side dhe Mangavat

VENDOSJA: Hoteli Sunmelia Beach posedon gjithsej 590dhoma. Dhoma standarde 366 (36m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1pax),  dhoma familjare të tipit A dhoma me shtretër dy katshe 105 (40m², një dhomë gjumi me krevat dy katshe  dhe shtretër franceze, një banjo, max.2 + 2pax),  dhoma familjare te tipit  B 86 (60m², dy dhoma gjumi me derë në mes, dy banjo, max.4pax), dhoma Suita 15 (dy dhoma gjumi të ndara me dyer  lidhse, dhomë ndjenje  një dhe dy banjo), dhoma Ekonomi 12 (31m², një dhomë gjumi, një banjo, pa ballkon, max.2 + 1pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, sistem qendror te klimatizimit , telefon me dalje direkte, mini bar (pije joalkoolike, ujë rimbushen çdo ditë), arke (pagesë shtesë), dysheme me  qeramike, TV satelitor dhe dhe kanale  muzikore, ballkon

SHËRBIMI: Sunmelia Beach All inclusive – bufe i hapur për mëngjes,  mëngjes, mëngjes vonë, drekë, pasdite ëmbëlsira, çaj, kafe, darkë dhe supë ne  mesnate, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak (  vetëm një herë gjate qendrimit), akullore  pasdite, të gjitha pijet lokale alkoolike dhe jo alkoolike deri 24.00 orë. Nuk përfshihen: të gjitha pijet e  nga importi , pijet pas 24.00 orë, lëngje frutash të freskëta, të gjitha pijet në shishe, shërbim në dhomë, të gjitha pijet në Disco klub

PËRMBAJTJA: Restoranti Sunmelia Beach kryesor Acacia me byfe të hapur A’la Carte restorantet: A’la Carte: kuzhinë turke – osmane, Olive -( kuzhinë italiane), Bonsai – (kuzhinë kineze), Restorant Peshku me rezervim  paraprak, bar lobi, snack bar, bar prane pishinës dhe në plazh , Disco club. Me pagesë janë: mjeku, larja rrobash, kujdestari fëmijëve, floktari, telefon, faks, interneti (në Lobby është pa pagesë, kurse në dhomë me pagesë), qendra tregtare, rent a car. WI-FI deri 50MB në zonën Lobby është pa pagesë

PLAZHI: Hoteli Sunmelia Beach posedon plazhin privat –  me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat  dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë.

SPORTI DHE ARGËTIMI:  Pishinat e jashtme dhe të mbrendshme  për të rriturit dhe fëmijë, rrëshqitëse në ujë, banjë Turke, sauna,qendër fitnesi, terene tenisi, ping pong janë pa pagesë. Me pagesë: Masazh, sportet  ujore,  Wellness& SPA Qendra, bilardo. Programet argëtuese gjatë ditës, dhe  në mbrëmje show programe. Mini klube për fëmijë nga mosha 11-15 vjet.

Looks like you have blocked notifications!