I vendosur në Side të Antalyas, Megasaray Resort Side ofron një mundësi pushimi të paharrueshme duke përfshirë natyrën dhe argëtimin së bashku.

Restaurantet kanë një gamë të gjerë të kuzhinës turke dhe botërore, me cilësi të lartë dhe standarde higjienike. Ju mund te provoni ushqime ne restaurantin kryesor si dhe për pije në një bar. Me konceptin Ultra All Inclusive, kënaqësia e mysafirëve mbahet gjithmonë në nivelet më të larta.

Me një sherbim cilësor nuk ka si të mungoj edhe akomodimi i rehatshëm, Megasaray Resort Side ju ofron akomodimin në disa kategori të ndryshme dhomash, varesisht nga dëshira juaj se a dëshironi të akomodoheni në dhome standarte, dhoma luksoze me suita te vecanta.

Megasaray Resort Side perveq daljes ne det ka edhe një pishinë të jashtme, pishinen per femijë, një pishinë të brendshme dhe rrëshqitje uji.

Ju gjithashtu keni edhe zonen e cila është projektuar për të rinovuar trupin dhe mendjen tuaj duke bere spa, sauna, masazh, fitness si dhe sporte te ndryshme.

Megasaray Resort Side mendon edhe per femijet tuaj, Misi Kids Club ju ofron fëmijëve një përvojë argëtuese dhe i lejon ata të argetohen deri ne maksimum per te gjitha moshat.

Hoteli Megasaray Resort Side bëhet një qendër argëtimi në mbrëmje, ku premton t’i kthejë pushimet tuaja në shumëllojshmëri të festave me një atmosferë madhështore dhe emocionuese deri naten vonë me Dj. Gjithashtu me shfaqje të pabesueshme vizuale të kërcimtarëve dhe lojëra të lehta presin vizitoret e tyre.

Dëshironi të kaloni ditët e para pas dasmës në Megasaray Resort Side

Mjafton të informoni paraprakisht stafin dhe ata do ta bëjnë çdo minutë të muajit tuaj të mjaltit të paharrueshëm për ju. Duke filluar qe nga rregullimi i veqant qe do ti behet dhomes tuaj e edhe surprizat e tjera qe do pergaditen enkas per ju gjate qendrtimit tuaj ne hotel.

Nga aeroporti i Antalyas deri tek Magasaray Resort Side ju duhen vetem 60 minuta.

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger