Nese tashmë keni vendosur për pushime në Antalya, por nuk keni vendos se në cilin hotel, atëherë Max Travel ka një super ofertë javore për hotelin Akadia Sorgun, vetëm për 709 Euro. Kjo ofertë është e vlefshme për datat e nisjes më 23 deri më 30 Qershor për 6 netë e 7 ditë të plota në konceptin Ultra All Inclusive. Ndryshe Akadia Sorgun është hotel që u dedikohet vetëm të rriturve (+16).

💖 SORGUN AKADIA 5★ 📍 SIDE 💝
💝 OFERTE SPECIALE 🔖 709€ për person 💝
⋙ Fluturime Direkte 7X ne jave

✈ Nisja me 17 / Qershor – 709€ për person

✈ Nisja me 18 / Qershor – 709€ për person

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 30% te vleres – pjesen tjeter me kiste deri ne 21 dite para udhetimit
👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 30 dite para nisjes
👉 me shume info per hotel:https://maxtravel.al/sorgun-akadia/
ℹ Mundesi te nisjes edhe nga 📍 Shkupi 📍 Zvicer 📍 Gjermani 📍 Austri 📍 Angli

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra / AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithe kohes

ℹ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: info@maxtravel.al

#LetsGo #MaxTravel #Prishtina #Kosova

⚠️ Akadia Sorgun është hotel EKSKLUZIV në Max Travel⚠️

⚠️Rezervimi juaj është VALID në Sorgun Akadia vetëm nëse ju bëni rezervim përmes Max Travel ose Agjensioneve partnere⚠️

Akadia Sorgun

Në anën tjetër, Akadia Sorgun, me konceptin e tij “Ultra All Inclusive”, i dedikohet vetëm të rriturve dhe ofron një përvojë të pazëvendësueshme për pushuesit që kërkojnë qetësinë dhe kënaqësinë e të qëndruarit në një vend të mrekullueshëm. Me ndërtesën kryesore të tij me arkitekturë moderne dhe hapësirë të gjerë, Akadia Sorgun ofron shërbime të luksit dhe pajisje të avancuara për të garantuar që mysafirët të ndihen të këndshëm dhe të relaksuar.

Si një hotel luksoz, Akadia Sorgun ofron shërbim në Akadia Restaurant, Pool Bar, Beach Bar dhe Lobby Bar, me një staf miqësor dhe një gamë të gjerë të pijeve dhe ushqimit të shijshëm. Për ata që dëshirojnë të provojnë menutë tradicionale dhe kuzhinën botërore, ka gjithashtu restorante A la Carte.

Përveç 5 pishinave (3 jashtë dhe 2 brenda), hoteli ofron një plazh me rërë, i cili mund të arrihet në vetëm 5 minuta në këmbë ose me një transferim nga hoteli me një golf CART, që funksionon gjatë gjithë ditës nga ora 08:00 deri në 18:00. Plazhi  ofron çadra dhe një bar me pije të importuara dhe lokale.

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger