Sheraton City Center i vendosur në lagjen e zhurmshme Beyoglu është vendi i ngjarje të paharrueshme dhe për të përjetuar Stambollin në maksimum.

Hoteli është i përshtatshëm pranë disa atraksioneve të njohura, duke përfshirë sheshin Taksim, Qendrën e Kongresit të Stambollit dhe ngushticën e Bosforit.

Me sherbimet e tij speciale, Sheraton Istanbul City Center perkujdeset për të gjitha grup moshat. Në akomodim do të gjeni një restorant që shërben kuzhinë ndërkombëtare dhe turke. Mysafirët mund të shijojnë një sërë opsionesh ngrënieje, duke përfshirë një restorant të stilit shuplakë, një steakhouse dhe një bar.

Sheraton Istanbul City Center Hotel është një mundësi e shkëlqyer për udhëtarët që kërkojnë një qëndrim të rehatshëm dhe të përshtatshëm në Stamboll. Hoteli përmban 254 dhoma me stil dhe suita të veqanta që janë të pajisura me pajisje moderne, duke përfshirë TV me ekran të sheshtë, minibar dhe Wi-Fi falas.

Sheraton Istanbul City Center gjithashtu ofron një sërë lehtësish dhe shërbimesh që kujdesen për relaksimin tuaj, duke përfshirë një palestër, një spa dhe një pishinë të brendshme fantastike.

Aeroporti I Stambollit është vetëm 40 minuta larg nga Sheraton Istanbul City Center.

Looks like you have blocked notifications!