📣📣📣 Super Oferta per Budapest📣📣📣

Budapesti është qyteti ikonë hungarez me një skenë të gjallë turistike. Nëse nuk e keni ditur tashmë, Budapesti është qyteti i 9-të më i madh në BE dhe kryeqyteti i Hungarisë!

Njëra anë e lumit Danub quhet Buda, dhe tjetra është Pest. Ura e saj me zinxhirë e shekullit të 19-të lidh rrethin kodrinor të Budës me anën e sheshtë të Pestit.

💝 4 Ditë në Budapest prej 199 € 💝

⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Shkup – Budapest – Shkup
✔ Akomodimi: 3 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Fjetje me Mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

⚠️ Oferta valide per ata qe kan Viza Valide

Një teleferik shkon në Kodrën e Kalasë deri në Qytetin e Vjetër të Budës, ku Muzeu Historik i Budapestit gjurmon jetën e qytetit që nga koha romake deri tani. Sheshi Trinity është shtëpia e kishës Matthias të shekullit të 13-të dhe frëngjitë e Bastionit të Peshkatarëve, të cilat ofrojnë disa nga pamjet më të pabesueshme të qytetit.

Por asgjë nuk mund të jetë më larg nga e vërteta.

Kaloni një ditë duke eksploruar anën e Pestit dhe shpejt do të kuptoni se Budapesti ka shumë më tepër sesa turmat dhe e kaluara komplekse. Fasada e saj klasike përgënjeshtron një energji dhe zhavor që nuk e ndjenim në qytetet e tjera evropiane.

Shkronjat e lezetshme në vitrinat e dyqaneve, butiqet, skena inovative e restoranteve dhe konceptet emocionuese të bareve zbulojnë një anë të mprehtë të Budapestit, shpeshherë nën hijen e jashtme të tij gotike.

Vizitoni Budapestin dhe do të kuptoni saktësisht se çfarë kuptimi kanë.

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 043 754 754
☎ 046 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📨 email: [email protected]
#LetsGo #MaxTravel #prishtina #kosova

Looks like you have blocked notifications!