Max Travel ka kënaqësinë të prezantojë super oferta dhe super destinacionet e reja për udhëtimet tuaja. Më lehtë se kurrë ju mund të udhetoni në cdo cep të Evropës. Dhe ku tjeter se ne Max Travel qe bën ëndrrat tuaja udhëtimore realitet, duke sjellë për ju oferta me cmime me te volitshme, zgjedhje të pasura të destinacioneve, asistencë 24/7 dhe përvoja të mahnitshme për klientët e saj.

DESTINACIONE TE REJA NE MAX TRAVEL!

Për ata që janë gati të fillojnë udhëtimin e tyre të ëndrrave, Paris, Barcelona dhe Praga janë 3 destinacionet më të reja në Max Travel. Duke ju shtuar listes se destinacioneve te tjera tani ju gjendeni në mes vendeve me te bukura per ti vizituar dhe mund te beheni pjesë e përvojave të mahnitshme të ofruara nga Max Travel. Nëpërmjet udhëtimeve tona të detajuara me kujdes, ju ftojmë të zhyteni në atmosferën e jashtëzakonshme të Parisit, të shijoni plazhet e mrekullueshme të Barcelonës dhe të eksploroni pasionin qe ofron Praga. 

 

📣 Super Oferta për Paris 📣

💝 4 Ditë në Paris për vetëm 259€ 💝

⋙ Të Përfshira:

✔ Bileta e Avionit : Shkup – Paris – Shkup
✔ Akomodimi: 3 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Fjetje me Mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Paris

Paris, kryeqyteti i Romantizmit dhe një nga qytetet më magjike në botë, frymëzon me bukurinë e tij arkitektonike, artin e pasur dhe atmosferën e tij të veçantë. Në këtë qytet të dritave të ndezura, çdo rrugë dhe shesh shpalos histori dhe elegancë. Kultura dhe arti përqafohen me pasion në çdo cep të Parisit.  Paris është gjithashtu një qytet i famshëm për arkitekturën e tij të mrekullueshme. Kuzhina parisiane është një eksperiencë mahnitëse në vetvete. Restorantet e shumta ofrojnë shije të mrekullueshme të kuzhinës franceze, duke sjellë para vizitorëve një festë gatimi që kombinon elegancën me shijet e njohura.

 

📣 Super Oferta për Barcelonë 📣

💝 3 Ditë në Barcelonë për vetëm 219€ 💝

⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Tiranë – Barcelonë – Tiranë
✔ Akomodimi: 3 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Fjetje me Mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Barcelona

Barcelona është një qytet i bukur dhe i mbushur me kulturë, i cili gjendet në bregun verior të detit Mesdhe. Ky qytet i shkëlqyeshëm është kryeqyteti i Katalonisë, një nga komunitetet autonome të Spanjës. Barcelona është një destinacion i shkëlqyeshëm për udhëtarët, pasi ofron një harmoni të mrekullueshme të historisë, arkitekturës së mahnitshme dhe jetës së nxituar urbane. Një nga pamjet më të njohura dhe të pëlqyera në Barcelonë është Katedralja e Shën Familjes. Për ata që duan të shijojnë një përzierje të artit dhe arkitekturës, Parku Güell është një destinacion i mrekullueshëm. Restorantet dhe baret lokale ofrojnë shumëllojshmëri të kuzhinës katalane, duke përfshirë tapas, paella dhe shumë specialitete të tjera. Barcelona është gjithashtu një qytet i pasur në histori, dhe Zona e Gotikës është një ndër zona më të vjetra dhe mahnitëse. 

 

📣 Super Oferta për Pragë 📣

💝 4 Ditë në Pragë për vetëm 239€ 💝

⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Tiranë – Pragë – Tiranë
✔ Akomodimi: 3 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Fjetje me Mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Praga

Praga, e njohur edhe si “qyteti i mijë yje”, është një nga destinacionet më magjepsëse dhe historike në Evropë. Gjeografikisht e vendosur në qendër të Republikës Çeke, Praga është kryeqyteti dhe qyteti më i madh i kësaj shtete qendrore. Praga është një qytet që frymon me një atmosferë romantike, një histori të pasur dhe një elegancë klasike që e bën atë një destinacion të paharruar për udhëtarët. Në qendër të Pragës ndodhet Sheshi i Vjetër (Old Town Square), një hapësirë e mrekullueshme e rrethuar nga ndërtesa me arkitekturë gotike dhe renesance. Katedralja e Shën Vitit, një ndërtesë gotike e madhe, është gjithashtu një vizitë e detyrueshme për të gjithë ata që vizitojnë Pragën. Krah Sheshit të Vjetër, Kështjella e Pragës ngrihet majestikisht mbi luginën e lumit Vltava, kështjella përfshin një sërë atraksionesh. Lumi Vltava, i cili i shpërndan qytetin në dy pjesë, është një pjese integrale e bukurisë së Pragës. Praga është gjithashtu e famshme për arkitekturën e saj të Art Nouveau, si dhe për pubet tradicionale ku mund të shijoni një gotë birre Çeke të freskët. 

 

Rezervim i lehtë për pushime

Rezervimi i pushimeve me Max Travel është më i lehtë se kurrë më pare me ofertat e volitshme qe ajo ka gjate tere kohes.

Max Travel ofron mënyra të ndryshme për të bërë rezervime, që nga numrat e telefonit 049 754 754/ 046 754 754/ 038 754 754, në rrjetet sociale si Facebook dhe Instagram (@maxtraveldream), deri në website-in e saj (www.maxtravel.al).

Nëse jeni duke planifikuar një udhëtim, mos hezitoni të kontaktoni Max Travel për të bërë rezervimin tuaj dhe të filloni të përgatiteni për pushime të paharrueshme.

 

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger

 

 

 

 

 

Looks like you have blocked notifications!