oferta all inclusive anatalya

Super Oferta per Pushime ne Antalya 329€ All inclusive

Kur përzgjidhni hotelin për pushime, ka një mori pyetjesh që ju vijnë në mend t’i bëni para se të vendosni se ku të shkoni.

Cilin hotel të zgjedhni, në çfarë lokacioni, a është afër aeroportit, sa kushton, si është stafi, a është ushqimi i mirë, etj.

Gëzoje fëmijën tënd me dhuratë speciale Pushime ne Antalya ! me Zbritje deri në -40%

Këto janë vetëm disa prej pyetjeve që e mundojnë mendjen e secilit para se të zgjedhin se ku të kalojnë pushimet verore.

Max Travel ka perzgjedh disa hotele per te cilet ka pregadit oferte speciale per pushimin tuaj ne Antalya me sherbim All Inclusive

 • MAGIC SUN 4★ – 329 €
 • SIDE LA GRANDE 5★ – 359 €
 • CENGER EBACH 5★ – 359 €
 • LYRA RESORT 5★ – 369 €
 • AMBASSADOR KEMER 4★ – 379 €
 • SENZA THE INN 5★ – 379 €
 • TRANSATLANTIK KEMER 5★ – 389 €
 • SUNMELIA BEACH 5★ – 409 €
 • ALAN XAFIRA 5★ – 409 €
 • AMELIA BEACH 5★ – 429 €
 • CALIDO MARIS 5★ – 429 €
 • CRYSTAL ADMIRAL 5★ – 439 €
 • SIDE CROWN SERENITY 5★ – 439 €
 • JADORE DELUXE 5★ – 439 €
 • NASHIRA RESORT 5★ – 459 €
 • ALKOCLAR EXCLUSIVE 5★ – 469 €
 • CRYSTAL WATERWORLD 5★ – 469 €
 • LAKE RIVER 5★ – 479 €
 • SEA PLANET 5★ – 479 €
 • EFTALIA OCEAN 5★ – 489 €
 • PINE BEACH 5★ – 499 €
 • BELCONTI RESORT 5★ – 509 €
 • BOSPHORUS SORGUN 5★ – 519 €
 • LITORE RESORT 5★ – 529€
 • AMARA PRESTIGE 5★ – 539 €

Udhetimet ne Antalya MAX Travel i operon me Turkish Airlines dhe ate direkt Prishtine – Antalya

⋙ Të Përfshira:
 Fluturimi direkt – Turkish Airlines 💖
 Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
 Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
 Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
 Shërbimi sipas Konceptit AIl Inclusive
 Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

🔒 Rezervo tani duke paguar vetem 25% te vleres – pjesen tjeter me kiste pa pagese shtese deri ne kohen e udhetimit

👉 Rezervimin mund ta ndryshoni ose anuloni pa penallti deri ne 3 jave para nisjes

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 viber / whatsapp
email: [email protected]

Disa informata te rendesishme per operimet e MAX Travel per pushimet ne Antalya

 • Fluturimi në mëngjes nisja ne ora 07:30 nga Prishtina dhe arritja në Antalya rreth orës 10:00,
 • Pritja ne Aeroport dhe transferi nga aeroporti në hotel aaritja rreth orës 12:00,
 • Shfrytëzimi i drekës ne hotel dhe marrja e dhomës në ora 14:00.
 • Ndërsa diten e shtatë pas mesnatës transferi nga hoteli per në aeroport dhe fluturimi për t’u kthyer në Prishtinë.
 • Cdo klient preferohet që të pajiset me sigurim shëndetësor para se të udhëtojë për në Turqi
 • Të gjithë pasagjerët që udhetojne me pasaporte Kosovare duhet te kene se paku 6 muaj afat nga data e uhdetimit, ne te kunderten do të ndalen nga policia kufitare dhe do t’ju pamundësohet fluturimi apo hyrja në shtetin Turk.