Pozita: Hoteli është i vendosur regjionin Titreyengol dhe 150m larg detit, 65km nga aeroporti i Antalisë dhe 7km nga qyteti antik Side.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 348 dhoma. Standard dhoma 314 (22m²; 2+1pax), junior suit dhoma 12(37m²; (2+1pax), senior suite dhoma 21(45m²;max 4pax) dhe një king suit (105m²;max 4pax). Të gjitha dhomat janë me banjo private me vaskë, dush, tharëse flokësh, me ajër të klimatizuar qendror, telefon direkt, arkë (me pagesë), TV satelitor me kanale muzikore, mini bar (vetëm lëngje) dhe ballkon.

Shërbimi: All Inclusive-bufe i hapur për mëngjes, dreka, darka, pasdite ushqim i lehtë, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike, A’la Carte Restaurantet me rezervim paraprak janë inkuadruar në koncept. Nuk është inkuadruar: të gjiha pijet nga importi, vera speciale, koktej, pijet luksoze, lëngu i freskët, pijet në shishe, Peshku – A’la Carte restauranti është me pagesë shtesë dhe akullorja janë me pagesë.

Përmbajtja: Restauranti kryesor me buffe të hapur, shërbimi, A’la Carte Restaurantet – Sultan sofra (Turk), Restaurant peshku (Mediteran), Italian , bare përgjat kompleksit hotelier. Mjeku, kujdestar i fëmive, larje robash, pastrim kimik, floktari, telefoni, fax, lidhja e internetit dhe lojrat në kompjuter në café, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë.
Plazhi: Hoteli posedon plazhin privat, 150m nga hoteli. Shtretërit dhe ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë. Dysheku në plazh është me pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe mbrendshme, rëshqitëse në ujë, fitness qendra, teren për tenis, ping pong, basketball, volleyball, Volleyball plazhi, sauna dhe banjo turke janë pa pagesë. Jacuzzi, masazha, ndriqimi për teren për tenis, si dhe sportet ujore janë me pagesë.

Program argëtues ditor, gara, në mbrëmje show program. Mini Club për fëmijë 04-12 vjet.
www.grandprestige.com

HOTEL NOTE
Hoteli është i vendosur regjionin Titreyengol dhe 150m larg detit, 65km nga aeroporti i Antalisë dhe 7km nga qyteti antik Side.

Looks like you have blocked notifications!