Super Ofertat per Stamboll fillojne ne Tetor dhe at me nisje cdo dite me Pegasus Airlines dhe cdo te Shtune me Turkish Airlines

Ku per 3 dite qendrim ju oforojme cmime te voltishme dhe sherbim profesional gjate vizites suaj. Me cmime duke filluar nga 209 EUR ju do te perfitoni nga sherbimet si me poshte

 • Fluturimi me Turkish Airlines apo Pegasus Airilines
 • Nisje cdo dite
 • Ciceron dhe asistence 24 ore
 • Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura

 

RECOMMENDED

OLD CITY

 • KUPELI PALACE 209 EUR
 • HAMITBEY PRESTIGE 209 EUR
 • THE CITY HOTEL 209 EUR
 • ALL SEASONS HOTEL 209 EUR
 • LIBERTY HOTEL 209 EUR
 • GRAND ONS HOTEL 219 EUR
 • MISA HOTEL 219 EUR
 • VISION DELUXE HOTEL 229 EUR
 • BLACK BIRD HOTEL 239 EUR
 • BEETHOVEN PREMIUM HOTEL 239 EUR
 • GRAND YAVUZ HOTEL 239 EUR
 • PIYA SPORT HOTEL 239 EUR
 • CELAL AGA KONAGI 239 EUR
 • OTTOMAN`S LIFE HOTEL DELUXE 239 EUR

TAKSIM

 • PERA ROSE HOTEL 219 EUR
 • TULIP CITY TAKSIM HOTEL 219 EUR
 • TULIP BY MOLTON HOTELS 219 EUR
 • AVANTGARDE COLLECTION  229 EUR
 • VICTORY HOTEL & SPA ISTANBUL 229 EUR
 • GRAND OZTANIK HOTEL 229 EUR
 • GRAND HOTEL HALIC 229 EUR
 • NOVA PLAZA CRYSTAL  249 EUR
 • HOLIDAY INN SISLI 249 EUR

PREMIUM

 • MARRIOT HOTEL SISLI 279 EUR
 • HILTON BOMONTI 279 EUR
 • W HOTEL ISTANBUL 289 EUR

⋙ Të Përfshira:
✔ Fluturimi me Turkish Airlines apo Pegasus Airlines
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Stamboll – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Të gjitha taksat

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

 

Looks like you have blocked notifications!