Nise Qershorin në Antalya me super ofertat e Max Travel. Nje destincaion i mahnitshëm bregdetar si Antalya ia vlen të vizitohet në Qershor, sidomos kur e dini se mund të shkoni me një super cmim të volitshem në hotelet më ekskluzive e sherbim Ultra All Inclusive!

Max Travel ju ofron një shans të veçantë për të përjetuar pushimet tuaja në Antalya me super oferta për datat 3 dhe 4 Qershor. Shikojmë disa nga super ofertat e Max Travel për këtë destinacion të mrekullueshëm

Le të shikojmë hotelet që Max Travel ka super cmim për këto data të veçanta (3dhe 4 Qershor).

Diamond Hill Resort – 469 €

Në datat 3 dhe 4 Qershor, Max Travel ju sjell një ofertë të shkëlqyeshme për të qëndruar në Hotel Diamond Hill në Alanya. Ky hotel ofron një përvojë të mahnitshme shërbimi, me koncept Ultra All Inclusive tani në super oferte për vetëm 469 € për person. Ju do të keni mundësinë të shijoni plazhin e bukur dhe të hani në restorantet e hotelit me pamje panoramike nga deti.

 

Euphoria Palm Beach Resort – 479 €

Euphoria Palm Beach Resort është një hotel i mahnitshëm që gjendet në Side të Antalyas dhe ofron sherbim në konceptin Ultra All Inclusive për mysafirët. Me një çmim prej 479 € për person në datat 3 dhe 4 Qershor, ju do të përfitoni nga akomodimi i shkëlqyeshëm, restorante të shumta me ushqim të shijshëm dhe aktivitete të shumta.

 

Sunmelia Beach Resort Hotel – 489 €

Hotel Sunmelia Beach Resort është një opsion i mrekullueshëm për pushimet tuaja në Antalya. Me një super çmim prej 489€ për person në datat 3 dhe 4 Qershor, Max Travel ju ofron mundësin të kaloni një pushimë të mrekullueshem në konceptin All Inclusive në këtë hotel të mahnitshëm. Me plazhet e bukura, pamjet e mrekullueshme dhe shërbime të shkëlqyera, Sunmelia Beach Resort është destinacioni ideal për të shijuar pushimet tuaja.

 

Raymar Resort – 489 €

Nëse dëshironi të shijoni një përvojë Ultra All Inclusive, Raymar Resort është zgjedhja e duhur. Me një çmim prej 489 € për person në datat 3 dhe 4 Qershor, Max Travel ju sjell një ofertë të veçantë për këtë hotel të mrekullueshëm. Raymar Resort ofron akomodim të kualitetit të lartë, ushqim të shijshëm dhe shërbime të shkëlqyera për të gjithë mysafirët.

 

Calido Maris Hotel – 489 €

Calido Maris Hotel është një opsion i shkëlqyeshëm për pushimet tuaja në Antalya. Me një çmim prej 489 € për person në datat 3 dhe 4 Qershor, ju do të përfitoni një super pushime me concept Ultra All-Inclusive në këtë hotel të mahnitshëm. Ky hotel ofron pamje të mrekullueshme nga deti, ambient të bukur dhe shërbime të shkëlqyera për të gjithë mysafirët.

 

Xoria Deluxe – 499 €

Xoria Deluxe në Antalya është një hotel i shkëlqyeshëm ku mund të shijoni pushimet tuaja. Me një çmim prej 499 € për person në datat 3 dhe 4 Qershor nga Max Travel ju do të përfitoni një super pushime me concept Ultra All-Inclusive në këtë hotel të mahnitshëm. Xoria Deluxe ofron akomodim të shkëlqyeshëm, pamje të mrekullueshme dhe shërbime të shkëlqyera për të gjithë mysafirët.

 

Horus Paradise Luxury Resort – 569 €

Horus Paradise Luxury Resort është një hotel ekskluziv në Antalya ku mund të shijoni një përvojë pushimi të mahnitshme. Me një çmim prej 569 € për person në datat 3 dhe 4 Qershor, ju do të përfitoni nga një përvojë Ultra All Inclusive. Hotel Horus Paradise ofron ambiente të mrekullueshme, pamje panoramike nga deti dhe shërbime dhe shume aktivitete të shkëlqyera për të gjithë mysafirët.

 

Sorgun Akadia Luxury – 589 €

Për ata që preferojnë të qëndrojnë në zonën e Side-s, Sorgun Akadia Luxury është një zgjedhje e shkëlqyeshme. Në datat 3 dhe 4 Qershor, Max Travel ofron një ofertë Ultra All Inclusive për të qëndruar në këtë hotel me një çmim prej 589 € për person. Mundësia për të shijuar plazhet e bukura dhe për tu relaksuar në ambientet e bukura të Sorgun Akadia-s është e garantuar.

 

Royal Alhambra Palace – 739 €

Royal Alhambra Palace është një hotel i mrekullueshëm në Antalya ku mund të përjetoni pushimet tuaja me stil. Me një çmim prej 739 € për person në datat 3 dhe 4 Qershor, ju do të përfitoni nga një përvojë Ultra All-inclusive në këtë hotel të mahnitshëm. Hotel Royal Alhambra Palace ofron shërbime të shkëlqyera, pamje panoramike dhe një ambient luksi për të gjithë mysafirët.

 

Max Travel ju sjell këto oferta të veçanta për datat 3 dhe 4 Qershor në Antalya. Ju jeni të ftuar të zgjidhni hotelin tuaj të preferuar dhe të përjetoni një pushim të paharrueshëm në këtë destinacion të mrekullueshëm bregdetar të Turqisë.

 

Rezervoni tani me MAX TRAVEL dhe përjetoni një aventurë të mrekullueshme në Antalya!

 

Looks like you have blocked notifications!