Starlight Resort 5 ★★★★★
⋙ Ultra All Inclusive | Side
✦ 15 / Qershor – 649€

001

⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Të gjitha taksat

Pozita: Hoteli Starlight Resort është i vendosur në Kizilagac, 90 km larg nga aeroporti i Antalisë 10 km nga Manavgat.

Vendosja: Hoteli Starlight Resort posedon gjithsej 811 dhoma në ndertesën kryesore. Dhoma Standarte Taurus view 90 (41m², max 2 persona) 136 dhoma standarde Mediterranean (46m², max 2 + 1 person.), 4 dhoma Juniour Suite (66m², max 3 persona), 3 dhoma Deluxe Suite 3 (70m², max 3 persona), 4 dhoma Jucuzzi Suite (118 -139m², max 3 persona), 3 dhoma King Suite (275m², max 3 persona) dhe 1 dhomë Presidential Suite (327m², max 5 persona). Në klubin e Hotelit, Club Superior Rooms 452 (31m², max. 2 + 1 person), Club Jacuzzi duplex 108 (70m², 2 + 2 persona), Club dhoma familjare me dy dhoma gjumi 51 (62m², dy dhoma gjumi të ndara nga një derë, max. 4 + 1 person), Club dhoma familjare me tre dhoma gjumi 51 (93m², tre dhoma gjumi të veçanta, max. 6 + 1 person) dhe 8 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Dhoma Ekonomike (të vendosura në klubin e hotelit, 20m ², pa ballkon, zakonisht në katin e parë në bungalot, max. 2 persona).

Te gjitha dhomat vijnë me një banjo me vaske, dush dhe tharëse flokësh, kondicioner qendror që punon sipas kushteve atmosferike, telefon, mini bar (rimbushet çdo ditë me ujë, pije joalkoholike dhe birrë në dhomat e hotelit, në klub ujë dhe pije të lehta) set për kafe dhe çaj, arkë, qilim në dysheme në ndërtesën kryesore, parket në dhomat e klubit, TV satelitor dhe kanale muzikore,  Wi-Fi, ballkon.

Shërbimi: Ultra All inclusive – bufe në mëngjes, mëngjes i vonshëm, ne mëngjes, pasdite, darkë dhe ne orët e vona ushqimë të lehtë. Të gjitha pijet lokale dhe ato te importit, pije alkoolike dhe jo alkoolike, akullore, lengje të freskëta te shtrydhura. Nuk përfshihen: pijet e veçanta te importit, verërat speciale,

A’la Carte restorant ne Starlight Resort jane me rezervim paraprak me pagesë shtesë, pije në shishe, lëngjet te freskëta, dhe shërbimi ne dhomë.

Përmbajtje: Restoranti kryesor me bufe, restorante A’la Carte – Akdeniz (kuzhinë mesdhetare), Santa Lucia (kuzhina italiane), Moulin Rouge (kuzhinë franceze), Volga (Kuzhinë ruse), Ganesha (Kuzhina indiane), Tepenyaki (kuzhinë nga Lindja e Largët ), Miyaki (Sushi restorant), Azteka (kuzhinë meksikane), Ottoman (kuzhinë turke) restorant dhe restorant Mongolian Barbecue, bare rreth kompleksit të hotelit. Doktori, kujdestari për fëmijë, dyqanet, telefoni, faksi, interneti dhe lojërat kompjuterike, floktari, makinave me qira, lavanderi dhe hekurosje janë me pagesë shtesë. Lidhja me  WI-FI internet është falas.

Plazhi: Hoteli Starlight Resort posedon plazhin privat –  me rërë dhe guralecë, shtretërit, ombrellat  dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë..

Sporti dhe argëtimi: Pishinë të brendshme dhe te jashtme (poashtu pishinë me pagesë shtesë  të jashtme dhe të brendshme Thalasso, VIP pishinë me pagesë), Secret Pool VIP guests, Aqua park, palestër, sauna, banjo turke, squash, basketboll, volejboll plazhi, mini futboll. Me pagesë shtesë: sportet e ujit, birilat, fusha tenisi dhe shkolla tenisit, qendra SPA, patinazhi në akull (min 20 persona me rezervim paraprak), kalerimi, fusha profesionale të futbollit. Programet argëtuese ne Starlight Resort gjatë ditës, konkurse ne pishina dhe në plazh, në mbrëmje shfaqje të ndryshme. Mini Club për fëmijët me programet e përditshme dhe në mbrëmje.

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

Looks like you have blocked notifications!