Hoteli posedon gjithsej 449 dhoma,Standard dhoma dyshe 82(35-44m², max2pax),dhoma dyshe të mëdhaja 165 (28-45m², 2+1pax), extended large dhoma 25 (42m², 2+2pax), dhoma familjare 40.

(68m², dy dhoma të fjetjes, dy banjo,4+1), suitë familjare me dy dhoma të fjetjes 85 (77-87m², dy dhoma të fjetjes. një dhomë e ditës. një banjë. max4+1pax), Suitë familjare me tri dhoma të fjetjes 2 (152m², duplex me tri dhoma të fjetjes, një dhomë e ditës. max5pax), suitë me hammam 30 (77-93m², duplex, një dhomë e ditës, hammam, një dhomë e ditës,ka qasje në pishinë. 2+1pax), Junior suitë 2 (66m², një dhomë e fjetjes, një banjë dhe një ballkon i madh, max2pax), Sultan suita dhe Vilas 18 (190–200m², Sultan suita janë me dy dhoma të fjetjes, dy banjë – një me jakuzi, një dhomë e ditës, Vilat janë duplex: katin e sipërm – saunë, dhomë master banjë, edhe një dhomë e fjetjes dhe një banjë, kati i ulët – një dhomë e ditës, një dhomë e fjetjes për një person, një banjë, pishinë e jashtme dhe e brendshme, tarracë). Të gjitha dhomat janë me banjë private me vakë/dush,tharëse flokësh, sistem të klimatizuar qendror (dhe punon sipas kushteve atmosferike), flladitëse në tavan, arkë, mini bar (ujë, ujë mineral, pije, birrë – rimbushët çdo ditë), LCD TV me programe satelitore, lidhje interneti, ballkon ose tarracë.

Shërbimi: Ultra All Inclusive – Pije për mirëseardhje, bufe e hapur për mëngjes për te gjitha shujtat. A’la Carte restorant, turke, italiane me rezervim paraprak, të gjitha pijet standarde të importuara dhe lokale alkoolike dhe jo-alkoolike, akullore, shërbimi në dhomë prej orës 07.00-02.00.

Nuk përfshihet në koncept: premium pijet, verërat speciale, shërbimi në dhomë prej orës 07.00-02.00, A’la Carte restorant. Brazilian, Balik evi (peshku), Singapore, Teppanyaki, Club Golf Mediterranean, lëngu i freskët nga frutat.

Përmbajtja: Restoranti kryesor – Leziz, A’la Carte restorant, bare përgjatë kompleksit hotelier, snack bar. Mjeku, infermiere, kujdestar i fëmijëve, larje rrobash dhe pastrim kimik, telefoni, faksi, interneti, lojërat në kompjuter, qendra tregtare, rent a car janë me pagesë

Plazhi: Hoteli posedon plazhin privat me rërë, shtretërit, ombrellat e diellit dhe peshqirët janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmije, aqua park, baby aqua park, qendra e fitnesit, banjë turke, pishinë e brendshme japoneze (vetëm për te rritur), saunë, banjë me avull, tetë fusha të tenisit, basketboll, mini futboll, lojëra me hark, volejbolli në plazh, janë pa pagës. Sportet e ujit, SPA & Wellness qendra, ndriçimi për tenis, mjetet, birilat, orët për golf dhe kurset e golfit janë me pagese shtesë.

Programe argëtuese me ekipe profesionale gjatë ditës, garë të ndryshme pranë pishinave dhe në plazh, muzikë e gjalle. Për fëmije është një ekip speciale e cila organizon programe për fëmije që nga mosha 6 muaj deri në 16 vjet. Kopshti për fëmije është me lodra dhe ka aktivitete gjatë ditës dhe në mbrëmje.

This slideshow requires JavaScript.

Looks like you have blocked notifications!