I ndodhur në zemer të Belekut, Ela Excellence Resort ju sjell eksitim të pamposhtur dhe emocione të jashtëzakonshme të klasit botërore gjatë pushimeve tuaja.

Me konceptin Ultra All-Inclusive, Ela Excellence Resort Belek premton të përmbushë të gjitha pritshmëritë tuaja dhe të sjellë shumëllojshmëri të gjerë me gjëra për të bërë.

Ela Excellence Resort Belek ju ofron lloje të ndryshme dhomash për komoditetin tuaj. Unike me karakteristika të rafinuara dhe komode për një llojllojshmëri dhomash për të zgjedhur si dhoma standarte, dhoma familjare apo edhe dhoma me suita te veqanta ku ofrojnë një përjetim të veçantë për çdo mysafir. WiFi FALAS është në dispozicion në të gjithë hotelin.

Në Ela Excellence Resort Belek, nuk është thjesht të shijoni ushqimin, me restorantet e saj të ndryshme që shërbejnë përzierjen perfekte të shijeve moderne dhe tradicionale për vaktin tuaj, gjithashtu ju mund të gjeni edhe A la carte për me shumë ushqime nga kulturat e ndryshme. Për tu përmbushur në nevojat për pijet tuaja, resorti ofron një shumëllojshmëri baresh, duke përfshirë Lobby Bar, Barin e plazhit dhe Baret gjatë natës.

Një shumëllojshmëri e gjerë aktivitetesh emocionuese dhe argëtuese ju presin në Ela Excellence Resort Belek.

Kaloni një verë të mrekullueshme mesdhetare në bregun e bukur me rërë të Belekut, Ela Excellence Resort Belek ju ofron qasje direkte në plazh nga hoteli. Për me teper ju mund të kaloni kohë gjatë relaksimit tuaj edhe në pishinen e jashtme me 6 rreshqitje uji, pishinen e brendshme, pishina per fëmijë me rreshqitje uji.

Ela Excellence Resort Belek gjithashtu ofron trajtime të ndryshme relaksimi për të tretur stresin dhe për të sjellë harmoni në trupin dhe fytyrën tuaj. Me masazhe të mahnitshme, banja turke, spa dhe tretmane trupi dhe fytyre, ju do të pësoni një rinovim të plotë dhe relaksim të shkëlqyer.

Nese jeni te vendosur në Ela Excellence Resort, ju gjendeni vetëm 4 minuta nga qendra e Belekut Ela Excellence Resort, ndërsa nga aeroporti vetëm 35 minuta.

Looks like you have blocked notifications!