Pozita: Hoteli Kaya Belek është i vendosur në rajonin Belek 36 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 29 km nga aeroporti.

Vendosja : Hoteli Kaya Belek posedon gjithsej 506. Dhoma standarde (33m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 2pax), dhoma standarde çati (23m², një dhomë gjumi, një banjo, max.2 + 1), kostum familjar (50m², dhe një banjo, max.3 + 1pax) dhe 10 dhoma për persona me aftësi të kufizuara. Të gjitha dhomat kanë ballkon, banjo private me dush, vaskë, tharëse flokësh, sistem qendror me ajër të kondicionuar që punon sipas kushteve atmosferike, telefon direkt, dysheme me qilim, mini bar (ujë dhe ujë mineral, TV satelit dhe kanale muzikore, internet me shpejtësi të ulët WI-FI.

Shërbimi : Kaya Belek Ultra All Inclusive – bife i hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ushqim i lehtë, darka dhe  ushqim i lehtë në orët e vona, të gjitha pijet alkoolike si dhe lëngjet, pijet alkoolike standarde nga importi, A’la Carte restorantet me rezervim paraprak. Nuk është inkuadruar në koncept: pijet luksoze nga importi, lëngu i freskët, vera speciale si dhe pijet në shishe, shërbimi në dhomë.

Përmbajtja : Restoranti kryesor me bufe të hapur, shërbimi, A’la Carte restorantet – Aziatik, Italian dhe Grill, bare në pozita të ndryshme përgjatë kompleksit hotelier. Qendra tregtare, floktari, mjeku, kujdestar i fëmijëve, larje rrobash dhe pastrim kimik, salloni bukurisë, rent a car, telefoni, faksi, internet dhe lojërat në kompjuter, janë me pagesë.

Plazhi : Hoteli posedon plazhin privat, rërë, peshqirët, dysheku si dhe ombrellat e diellit janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishina të hapura dhe të mbyllura, pishina për fëmijë, rrëshqitje të ujit, palestër, sauna, banjo turke, Jacuzzi, fusha tenisi (gjykatat akrilike), pingpong, volejboll, basketboll janë pa pagesë. Ndriçimi për fusha tenisi, pajisje, mësime, fusha tenisi (gjykatat e balte të kuqe), gjykatat e futbollit, gjykatat e golfit (pranë hotelit), masazh, sportet e ujit, hipur në kalë janë të ngarkuar me shtesë.
Programet argëtuese për të rriturit gjatë ditës dhe programet e shfaqjes në mbrëmje. Ka mini klub për fëmijët nga 04 – 12 dhe klubi i vogël nga 13 – 16 vjeç.

Looks like you have blocked notifications!