Objekti, i vendosur në qytetin Güvercinlik të Bodrumit, ndodhet në Gjirin Kuyucak, në mes të natyrës madhështore të Egjeut.

Ndër hotelet e Bodrumit, Crystal Green Bay Resort & Spa tërheq vëmendjen me pamjen e pyllit dhe detit në gjirin e tij privat të rezervuar për mysafirët e tij. Objekti, i vendosur në një natyrë unike, u ofron miqve tanë një pushim të këndshëm në Bodrum me plazhin e tij të hollë me rërë, pishina të madhësive të ndryshme, rrëshqitjet e ujit, kalatat speciale dhe hotelin me 5 yje ku takohen jeshilja dhe bluja

Ata kanë përgatitur një sistem të ri bufeje të hapur për ju, mysafirët tanë të nderuar, kontakti i të cilëve me pajisjet e prezantimit dhe shërbimit të ushqimit është eliminuar plotësisht.

Kuzhinierët shpërndajnë ushqimet e shijshme të përgatitura për ju në bufetë e hapura të paprekura nga sistemi “WE SERVE” brenda rregullave të distancës sociale.

Për një përvojë unike akomodimi në Crystal Green Bay Resort & Spa do të gjeni disa lloje dhomash duke filluar nga dhomat standarte, dhomat familjare deri tek suitat e vecanta dhe shumë të tjera, të gjitha të pajisura me gjerat thelbesore per komoditetin tuaj.

Qendra e Shëndetit dhe Bukurisë SPA ju ofron mundësinë për të kaluar një festë unike me trajtimet e saj të kujdesit për lëkurën dhe trupin dhe xhakuzin e saj privat. Përveç qendrës SPA në hotel, kanë edhe banjo turke dhe shërbime parukerie.

Ata kanë krijuar mundësi të tilla që të shijojnë pushimet e tyre në maksimum, pa kufi dhe lirshëm. Aktivitete gjithëditore për fëmijë dhe të rinj 4-12 dhe 13-17 vjeç, Crispy Mini Club, lojëra, një pishinë e rezervuar posaçërisht për ta, shërbime ushqimore dhe pije

Crystal Green Bay Resort & Spa gjendet vetem 30 min larg nga aeroporti I Bodrum

Looks like you have blocked notifications!