Hoteli Ghazal Resort me 5 yje ndodhet në zonën e Goynuk në Kemer, 6 km larg qytetit të Kemerit dhe 46 km larg aeroportit të Antalias. Ish Kimeros Ma Biche tashmë riemeruar në Ghazal Hotel Thalasso ndodhet në Breg të Detit. Dhomat në total janë 345, ndër të cilat ka Dhoma Standarte (26 m2) dhe Dhoma Familjare (28-36 m2).

Në brendësi të dhomave do të gjeni:
– Ajër të kondicionuar qëndror
– TV Satelitor
– Dush dhe vaskë
– Telefon
– WiFi

Në brendësi të resortit:
– Restoranti Kryesor Bufe dhe Restoranti A La Carte (Kuzhinë Ndërkombëtare dhe Peshku)
– Bar në plazh, në pishinë, vitamin bar dhe lobi bar
– Pishinë e jashtme dhe e brenshme për të rritur dhe fëmijë me rrëshkitëse
– Plazh privat me rërë dhe guraleca
– Spa e Thalasso, Banjo Turke, Sauna dhe Qendër fitnesi
– Miniclub për fëmijë 04-11 vjeç
– Kalçeto, volejboll në plazh, basketboll, sporte ujore, animacion, dhomë kopjuterash, doktor, dyqane, floktore, etj.

Më Shume Detaje: Në Paketën All Inclusive përfshihet:
– Mëngjez, mëngjez i vonë, drekë, mbasdite, darkë, darkë e vonë në Restorantin bufe
– Çaj, Kafe dhe Biskota
– Të gjitha pijet vëndase joalkolike
– Banjo Turke
– Sauna
– Animacion
– Shezlong, çadra, peshqirë në plazh dhe në pishinëHoteli ndodhet në breg të detit, 6 km larg qytetit të Kemerit dhe 46 km larg aeroportit të Antalias.