Zbuloni frymën e Nirvana Mediterrnean Excellence në Kemer nën parajsën e izoluar me shërbime luksoze mes atmosferës së qetë dhe detit Mesdhe.

Me konceptin Ultra All – Inclusive, Nirvana Mediterrnean Excellence ofron për ju pushime të paharrueshme.

Mysafirët mund të shijojnë një gamë të gjerë të pjatave dhe pijeve të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare në opsionet e shumta të ngrënies së hotelit, duke përfshirë restorantin kryesor të shuplakës, barin e pishinës, klubin e plazhit, pastiçerinë dhe bar-rostiçeri si dhe sherbimin në dhomen tuaj. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë ambientet.

Për një akomodim edhe më të rehatshem, Nirvana Mediterrnean Excellence ofron zgjedhje të ndryshme dhomash duke filluar nga dhoma standarte, dhoma familjare e deri tek suitat e veqanta qdo gje e projektuar deri ne detaje vetëm per ju.

Hoteli Orange County, i cili ndodhet në Kemer të Antalyas buzë plazhit me ujërat e kthjellta të Mesdheut, ka një plazh të veçantë, gjithashtu ka pishinë të jashtme, një pishinë të brendshme, dhe pishinë per fëmijë.

Derisa ju presin edhe shumë aktivitete te tjera. Bëhuni gati për të përjetuar momente të paharrueshme me konceptin tonë Aqua Park.

Pas një stërvitje në palestër, ju mund të pushoni me një banjë turke ose në saunë pa pagesë. Objektet Spa dhe shërbimet e masazhit ofrohen gjithashtu me një shtesë. Objektet e tjera të ofruara përfshijnë stafin argëtues, një klub nate/DJ dhe objekte për sporte ujore.

Vetëm 50 minuta larg nga aeroporti i Antalyas për të arritur në Nirvana Mediterranean Exellence.