Në një oaz të fshehur midis natyrës mrekulluese dhe elegancës së jashtëzakonshme ndodhet hoteli “Imperial Sunland”. Kjo perl e vendosur nën hijen e Maleve të Taurusit, tërheq vizitorët me një atmosferë të veçantë të qetësisë dhe bukurisë natyrore. Hyrja e ngrohtë dhe e mrekullueshme e hotelit na përshëndet me një mikpritje të jashtëzakonshme, ndërsa kopshti mbreslenes, lulishtja dhe akomodimi i rehatshem, na fton të shijojmë një përvojë të jashtëzakonshme të pushimit dhe relaksimit. Ky artikull do të hedhë dritë mbi botën e brendshme të “Imperial Sunland” dhe do t’ju sjellë në një udhëtim të ndriçuar në mes të mrekullive të natyrës dhe luksit të klasit të parë.

Dhomat e Hotelit “Imperial Sunland” janë një oaz i rehatshëm dhe stilizuar. Dizajni modern dhe detajet e kujdesura ndihmojnë të krijohet një ambient i bujshëm dhe i përshtatshëm për pushimet tuaja. Nga dhomat standarde deri te suitat luksoze, çdo hapësirë është përshtatur për të plotësuar nevojat tuaja. Pamja e mrekullueshme nga dritarja juaj të jep ndjesinë se jeni përfshirë në pamjen natyrore më të bukur.

Hotel “Imperial Sunland” është një rrëmujë e shijesh, kënaqësish dhe shërbimi më i mirë. Koncepti  është i orientuar drejt kënaqësisë tuaj absolute, duke ju ofruar një përvojë të veçantë. Duke ruajtur standartet më të larta të shërbimit dhe detajet e mrekullueshme, kemi krijuar një ambient që do të mbetet në kujtesën tuaj për një kohë të gjatë.

Kuzhina e Hotelit “Imperial Sunland” është një udhëtim shijesh në gastronominë më të mirë. Restorantet e veçanta ofrojnë një zgjedhje të gjerë të pjatave nga kuzhina ndërkombëtare dhe autentike. Çdo gatim është një punë arti, përshkuar me kujdes dhe dashuri nga kuzhinierë të kualifikuar. Për t’ju kënaqur plotësisht, gjeni edhe restorante A la Carte të përzgjedhur, ku mund të shijoni shijet unike të kuzhinave të ndryshme.

Hotel “Imperial Sunland” ofron jo vetëm kënaqësi të brendshme, por edhe pjesë të tjera për të përjetuar. Spa dhe qendrat e relaksimit do t’ju sjellin një ndjenjë tërheqëse të freskisë dhe relaksimit. Zona e pishinës është një vend i përsosur për të shijuar diellin dhe freskinë e ujit. Aktivitete të ndryshme si sportet e ujit, argëtimet në natyrë dhe shfaqjet artistike do t’ju mbajnë të zënë gjatë gjithë qëndrimit tuaj.

Hoteli “Imperial Sunland” është një vend ku luksi, natyra dhe shërbimi i klasit të parë bashkohen për të krijuar një eksperiencë të pamohueshme për mysafirët.