Me konceptin e saj Ultra Luxury All Inclusive, Paloma Foresta ju fton në botën e saj relaksuese me plazhin e saj unik mes pishave, në pikën ku malet e Demit takohen me Mesdheun, teksturën e saj që i bën njerëzit të ndihen të qetë dhe 346 dhomat e saj.

Paloma Foresta, nga dhoma te bollshme standarde deri tek suitat junior me prekje shtesë luksi, ofron një tarracë të madhe me pamje mahnitëse të Detit Mesdhe ose maleve Demi.

Suita familjare në ndërtesën kryesore dhe vila në kopshte të harlisur, ajo ofron zona ekstra komode që ju nevojiten për të kaluar një pushim të përsosur me familjen tuaj.

Shijet lokale bien në sy në restorante, secila prej të cilave ka një atmosferë unike, ata krijojnë me përpikëri krijime kulinare për t’ju sjellë ushqime të freskëta, të shëndetshme dhe të shijshme. Ata kombinojnë shijet tradicionale me përbërës të freskët nga ferma lokale me ide moderne dhe të sofistikuara.

Përveç verërave botërore, ju ofrojnë edhe verëra organike të prodhuara në fermën e tyre.

Paloma Foresta, e rrethuar nga ujërat kristal blu të natyrës së harlisur dhe të Mesdheut, ju fton të shijoni ditën tuaj të plazhit në shezllone të rehatshme ose vetëm në kabane private.

Ekipi argëtues i Paloma Hotels, Palomotion, ju ofron ditë, natë dhe aktivitete për fëmijë ku do të shijoni argëtim të pakufizuar gjatë pushimeve tuaja.

Në Paloma Foresta, ju mund t’i bëni aktivitetet sportive një pjesë të pushimeve tuaja si dhe relaksimit. Një sport në natyrën e mrekullueshme me pajisjet e duhura do t’i çojë pushimet tuaja në një nivel tjetër.

Aktivitete sportive volejboll plazhi, basketboll, mini futboll, 6 fusha tenisi, shigjeta, mini golf, gjimnastikë, gjimnastikë në ujë, joga, pilates të gjitha keto ju presin ne Paloma Fortesa.

Nga aeroporti i Antalyas ju duhen vetem 45min per te arritur ne Paloma Fortesa.

 

 

This slideshow requires JavaScript.

Looks like you have blocked notifications!