Balmy Beach Resort Kemer, Hoteli më i mirë luksoz vetëm për të rritur (+18), me dhoma dhe suita të dizajnuara posaçërisht që ndërthurin luksin dhe komoditetin në një harmoni, ndodhet pikërisht në plazhin e ujërave të kristalta të detit Mesdhe.

Balmy Beach Resort i dedikohet vetëm te rriturve (+18) që dëshirojnë të gëzojnë pushimet e tyre në një ambient të qetë dhe të bukur apo edhe si ide per të kaluar muajin e mjaltit.

Ndjehuni si në shtëpinë tuaj në dhomat e Balmy Beach Resort Kemer të dizajnuara me kujdes që marrin karakterin e tyre të qetë nga ngjyrat e natyrës. Ju mund te zgjedhni dhomen standarde, dhoma me pamje nga deti, dhoma me suita te veqanta apo edhe ne hapësire private në zonat e brendshme dhe te jashtme të dhomës suaj me dalje kopsht dhe në pishinën qe ju perket vetem juve.

Me konceptin Ultra All Inclusive, kënaqësia e mysafirëve mbahet gjithmonë në nivelet më të larta. Në Orange County Kemer, ju do të gjeni një gamë të gjerë të restoranteve me cilësi të lartë dhe standarde higjienike. Këtu mund të provoni kuzhinën turke dhe atë botërore në restaurantin kryesor, si dhe të shijoni ushqime nga kuzhina e ndryshme në restaurantet A’ la Carte, për Snacks, Bar ne plazh apo edhe Bar në kopsht.

Përjetoni një aventurë në zemër të Kemerit duke shijuar plazhin apo edhe pishinën me shumë atraksione te tjera te cilat prekin adrenalinen tuaj. Nga sportet ujore, fitnes, ne njjë natë magjike në plazh. 

Hoteli më i mirë i muajit të mjaltit në Kemer

Balmy Beach Resort ju fton në krahët magjike të natyrës për një eksperiencë të paharrueshme të muajit të mjaltit. Dekorimi i dizajnuar me kujdes i dhomave do t’ju ofrojë paqe dhe relaksim duke reflektuar ngjyrat e ngrohta të natyrës. Merrni momente romantike spa. Bota e Balmy, ku romanca dhe liria e pakufizuar kthehen në një strukturë moderne, ju ofron një eksperiencë muaji mjalti të gjeneratës së re.

Nga Aeroporti i Antalyas ju duhen vetem 50 minuta per te arritur ne Balmy Beach Resort Kemer.