0001

Super OFERTE 📣📣📣
3 ditë ne Stamboll – 159 Euro
Hamidiye Hotel 4 ★★★★
⋙ BB – Fjetje me mengjes | ISTANBULL
✦ Çmimi: 159€ – 2netë – 3ditë per person
➡️ Oferta vlen per nisjet premte dhe shtune

⚠️ Numri eshte i limituar / Rezervo sa me heret

⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Istanbul – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 2 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Fjetje me Mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim realizohet me Pegasus
✔ Të gjitha taksat

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +386 49 754 754 (viber)
email: info@maxtravel.al