Se bashku me fillimin e fluturimeve ne Korrik 2020 po e fillojme sezonen e vonuar per Antalya ne Turqi

Si cdo vere tjeter edhe kete Max Travel ju sjell ofertat me te mira per Pushime ne Antalya, Turqi ne resortet  (hotelet) me te mira me sherbimin te vleresuar dhe si gjithmone me fluturimin komod te Turkish Airlines.

Duke filluar nga 17 Korrik 2020 – 3 here ne jave me fluturim direkt Prishtine – Antalya ne orarin e deshmuar si me te mirin nisja ne ora 07:30 nga Prishtina dhe arritja ne 10:15 ne Antalya.

Per here te pare kete vite ju mundesohet qe pushimin tuaj ta beni edhe me ekonomik me opcionin 6 nete/7 dite

Pra fluturimi dhe akomodimi behet njejte si gjithmone, Ju arrini ne hotel rreth ores 12:00 dhe pas drekes ne ora 14:00 dhomat jane gati per ju, ndryshimi opcional vie ne diten e fundit pra ne opcionin 6 nete/7 dite ju e lironi dhomen diten e fundit ne ora 12:00 (para dite) dhe ju bie qe te jeni ne ambientet e hotelit deri ne ora 00:00 kur edhe vie transferi per ne Aeroport.

Kjo zgjidhje eshte opcionale dhe nuk eshte opcioni i preferuar nga Max Travel.

Ne ju preferojme qe pushimin ta beni ashtu siq e keni bere gjithmone 7 nete pra ju jeni klient i rregullt i hotelit dhe jeni ne dhome deri ne kohen kur vie transferi per ne aeroport.

 

Ofertat speciale per Fluturimin e Dates 17/Korrik jane si me poshte

  • Senza the Inn – 449 € – Alanya, Ultra All Inclusive
  • Side La Grande – 499 €- Side, All Inclusive
  • Litore Resort – 499 € – Alanya, Ultra All Inclusive
  • Alan Xafira – 499 € – Alanya, Ultra All Inclusive
  • Bosphorus Sorgun – 549 € – Alanya, Ultra All Inclusive

⋙ Të Përfshira:
 Kthimi direkt – Turkish Airlines 💖
 Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
 Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
 Akomodimi: 6 netë – 7 ditë
 Shërbimi sipas Konceptit ultra AIl Inclusive
 Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
 Të gjitha taksat

ℹ️ Taksat e Aeroportit 40 Euro nuk jane te perfshira ne cmim

🔴 Bone Share dhe fito Falas – Sigurim Shendetesor

Për rezervime kontakto:
 038 754 754
 049 754 754
 +383 49 754 754 viber / whatsapp
#LetsGo Max Travel

 

Rezervo tani


Viber

WhatsApp

FB Messenger