Hotel ky i cili ju ofron shërbim ne konceptin Ultra Luxurious All-Inclusive, ku dominon kuptimi modern i luksit, do të keni momente të mrekullueshme të shoqëruara me kopshte të bollshme, ambient të rehatshëm dhe relaksues, dhoma që përqafojnë luksin bashkëkohor dhe dizajn elegant, plazh të gjerë dhe restorante à la carte me madhështore. Pamje nga Mesdheu, dhe shijoni privilegjin në vilat e liqenit të projektuara posaçërisht ju do të arrini.

Në Private Lake Villas, ju do të shijoni diellin mesdhetar me shezllonet tërheqëse pranë pishinës dhe do të kaloni një ditë të përsosur duke kaluar momente të këndshme me të dashurit tuaj.

Dhomat perveq se kanë pamje qe të lënë pa frymë ato janë edhe të pajisura me të gjitha gjërat e nevojshme qe ju të ndiheni sa më komod gjatë qendrimit tuaj aty.

Kuzhina, prezantimi dhe ambienti. Do ju ofrojnë një përvojë globale në çdo aspekt. Do i bëjnë pushimet tuaja të paharrueshme duke ju sjellë shijet e dalluara të kuzhinave botërore me qasjen e shërbimit perfeksionist.

Përjetoni shijet lokale me verërat organike, kokteje kreative të përgatitura nga banakierët dhe shijimin e rakisë në Piano Barin tonë.

Një plazh i gjerë me rërë të imët ju pret…

Pije freskuese, fruta të freskëta në shezllone të rehatshme për diell ose kabane private. Përkëdhel veten në një plazh të qetë me rërë, diellin dhe blunë e pafund të detit Mesdhe, shoqëruar me ushqime të shijshme.

Paloma Oceana gjendet vetëm 50 minuta larg nga aeroporti i Antalyas.

This slideshow requires JavaScript.
Looks like you have blocked notifications!