Sea Planet 5 ★★★★★
⋙ Ultra All Inclusive | Side
✦ 15 / Qershor – 579€

00001

⋙ Të Përfshira:
✔ Bileta e Avionit : Prishtinë – Antalya – Prishtinë
✔ Transferi : Aeroport – Hotel – Aeroport
✔ Akomodimi: 7 netë
✔ Shërbimi sipas Konceptit Ultra AIl Inclusive
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës
✔ Fluturim direkt – Turkish Airlines
✔ Të gjitha taksat

Pozita: Hoteli Sea Planet është i vendosur në regjionin Kizilot, 12km nga Manavgat dhe 72km nga aeroporti i Antalisë.

Vendosja: Hoteli posedon gjithsej 480 dhoma. Standard dhoma 297 (28m², max.2+1pax), dhoma familjare 177 (48-64m², max.2+2pax, dy dhoma të ndara me derë ndarëse në mes, një banjë) dhe 5 dhoma për persona me aftësi të kufizuar. Të gjitha dhomat posedojnë banjë private me vaskë dhe tharëse flokësh, sistem të ndarë të klimatizimit, telefon direkt, mini bar (ujë, lëngje dhe birrë në të arritur, pastaj rimbushen vetëm me ujë), arkë (me pagesë), TV satelitor dhe kanale muzikore, WI-FI internet, ballkon., qendër Wellness dhe e bukurisë, masazhi, biliardo

Shërbimi: All Inclusive plus – bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ëmbëlsira, çaj, kafe, darka, ushqime të lehta në orët e vona, akullore gjatë drekës, të gjitha pijet alkoolike dhe jo-alkoolike vendore,

A’la Carte restorantet ne Sea Planet jane me rezervim paraprak dhe njëherë gjatë qëndrimit. Me pagesë: të gjitha pijet nga importi, të gjitha pijet në shishe, lëngjet e ferskëta frutash, verërat speciale, shërbimi në dhomë, të gjitha pijet në qendrën Wellness.

Përmbajtja: Restoranti kryesor për bufe të hapur, A’la Carte Restorantet – Turk, Italian, Ushim Deti, Meksikan dhe e Lindjes së Largët, bare përgjat kompleksit hotelierik, Disko. Me pagesë: mjeku, kujdestare për fëmijë, floktari, telefon, faks, internet, lojëra kompjuterike, lajre rrobash dhe pastrimi kimik, qendër tregtare, rent a car. WI-FI internet është pa pagesë shtesë.

Plazhi: Hoteli posedon plazh privat, me rërë, guralec, shtretërit, ombrellat dhe peshqirët për plazh janë pa pagesë. .

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme për të rritur dhe fëmijë, Aqua Park, qendër fitnesi, banjë Turke, saunë, ping-pong, volejboll plazhi. Me pagesë: Sportet ujore, qendër Wellness dhe e bukurisë, masazhi, biliardo.

Programe argëtuese me ekipe profesionale gjatë ditës dhe show programe në mbrëmje, kinema, Mini klub për fëmijë.

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ +383 49 754 754 (viber)
email: [email protected]

Looks like you have blocked notifications!