Fraser Suites Hotel Dubai gjendet ne pjesen e re te Dubait e cila eshte ne ndertim e siper dhe ne afersi te rruges se famshme Sheikh Zayed. Hoteli ofron pamje mbreslenese te qytetit dhe detit Arab.

Nje hotel luksoz I cili ofron ne sherbim te mysafireve 268 dhoma me dizajn luksoz. Te gjitha dhomat jane te shtruara me parket dhe kane banjot private me mermer. Dhomat premier kane hapesiren e jashtme ku mund te shijoni pamje te paharrueshme nga qyteti dhe bregdeti I Dubait. Te gjitha dhomat jane te pajisura me mobilje elegante dhe moderne. Poashtu, te gjitha dhomat kane qasje ne Wi-Fi.

Hoteli posedon Fitnesin I cili eshte ne sherbim te mysafire 24 or. Pas lodhjes ne fitness ju mund te relaksoheni ne pishinen e hotelit e cila gjate gjithe kohes ka temperature konstante ose mund te relaksoheni ne sallen e masazhes Awazem Spa Enjoy.

Me meny te gjere te shijeve ju do te keni zgjedhje te ndryshme per te ngrene nje ushqim te mahnitshem ne Fraser Suites Hotel Dubai.

Looks like you have blocked notifications!