Diamond Premium Hotel &Spa ku bluja dhe jeshilja e Mesdheut takohen në bukurinë unike në Side ju ofron pushimin e endrrave ku luksin dhe rehatinë do ti gjeni ne nje adresë te vetme.

Për një gjumë të qetë, një dush relaksues, ju ofrohen dhoma unike me pamje nga mali dhe kopshti. Mund të zgjidhni edhe qëndrimin në suita të vecanta ose në dhomat familjare. Sido që të jetë zgjedhja juaj luks, rehati dhe argëtim do t’ju ofrohet gjatë pushimeve tuaja në Diamond Premium Hotel &Spa.

Ne Diamond Premium Hotel &Spa do te keni ne dispozicion duke filluar nga pishinat e jashtme, saunen, qendrën e fitnesit, banjën turke e shume te tjera

Diamond Premium Hotel &Spa do te ju ofroj pjata të shijshme nga kuzhinierët profesionistë, të cilet do ju sherbejne ushqime nga kuzhina turke dhe ajo boterore, ndersa pijet mund të merrni nga baret.

Argëtim pafund ju premtohet në klubin e natës, shfaqje amfiteatrore, muzikë live gjatë natës, si dhe rrëshqitje në ujë, pingpong, bilardo dhe lojëra.

Përveç kësaj, sporte ujore, sporte ujore të motorizuara, gjimnastikë, volejboll plazhi, lojëra në pishinë dhe shumë të tjera janë në Hotel Diamond Premium.

Ata që duan të kalojnë një muaj mjalti romantik! Diamond Premium Hotel ju dergon në kulmin e romancës që nuk mund t’i harrojnë kurrë ditët e para të martesës. Me dekorime të veçanta dhomash, shportë frutash, verë, mëngjes me shërbim në dhomë dhe lule të freskëta i ofrojmë për të kaluar pushime romantike dhe luksoze.

Nga Aeroporti i Antalyas, për të arritur në Diamond Premium Hotel&Spa ju duhen vetëm 50minuta