📣 Koha per ski n’BANSKO 📣

Kemi një super ofertë për të udhëtuar drejt Banskos. Kjo do t’ju mundësojë të eksploroni stacionin e skive të Banskos dhe të përjetoni aventurat e skijimit në momentin që ju pëlqen më shumë. Në këtë destinacion, do të gjeni natyrën e mahnitshme dhe kulturën e pasur, duke bërë që pushimet tuaja të jenë të paharrueshme.

📣 Koha per ski n’BANSKO 📣
💝 4 nete ne Bansko per vetem 119 EURO 💝

🔴 Asistence 24 ore 📲
🔴 Cmime ekskluzive ne hotelet e perzgjedhura 👇

💎 Bansko SPA & Holidays – BB – 119 € per person
💎 Mura Bansko – BB – 119 € per person
💎 Maria-Antoaneta – BB – 129 € per person
💎 Green Life Ski – BB – 139 € per person
💎 Evelina Palace – BB – 169 € per person
💎 Ores – BB – 239 € per person
💎 Regnum Bansko Aparthotel – BB – 269 € per person

⋙ Të Përfshira:
✔ Shërbimi sipas Konceptit BB
✔ BB- Fjetje me mengjes
✔ Asistence 24/7 gjatë gjithë kohës

⋙ Çmimet nuk përfshijnë:
✔ Vizen per Bullgari
✔ Sigurim Shendetesor
✔ Ski Pass dhe paisjet

Për rezervime kontakto:
☎ 038 754 754
☎ 049 754 754
☎ 046 754 754
☎ 043 754 754
☎ +383 49 754 754 (whatsapp)
📧 Email: info@maxtravel.al

#LetsGo #MaxTravel #Prishtina #Kosova

Bansko është një qytet dhe stacion skijimi i njohur në Bullgari, i vendosur në fushën e mrekullueshme të Pirin, një malësori të bukur dhe të njohur për bukurinë natyrore. Qyteti është i njohur për arkitekturën e tij të veçantë, me ndërtesa gurë dhe druri të karakteristikës së Bullgarisë së lashtë, por ofron gjithashtu infrastrukturë moderne turistike dhe skijimi. Stacioni skijimi i Banskos është një vend i popullarizuar për të adhuruesit e sporteve dimërore dhe ofron pista të shkëlqyera të cilat shpërndahen nëpër malet e Pirinit. Për më tepër, ky qytet ka një jetë të pasur kulturore dhe gastronomike, duke ofruar një kombinim të bukur të traditave të vjetra dhe stilizimit modern.

Pse duhet ta vizitoni Banskon?

Ski apo Snowboarding- Një pushim i përsosur dimëror në Bansko

Pse është mirë të skijoni?

Rezervo tani


Viber

Whatsapp

Facebook Messenger