Jeta e natës në Bodrum është intensive dhe ju mund të shijoni netët e gjalla dhe aktivitetet e jetës së natës në Bodrum me baret, klubet e natës dhe shfaqjet e tij të shumta. Jeta e shkëlqyer e natës dhe aktivitetet argëtuese në Bodrum zhvillohen në Rrugën e Barit të Bodrumit (Rruga Cumhuriyet), e cila është e mbushur me klubet e natës më të mëdha dhe më ekstravagante në Bodrum.

Vetëm me ofertat e Max Travel do të mund t’i përjetoni të gjitha në një vend.

Përpara se të shkoni në klube, zgjidhni një gamë të madhe baresh që shesin çdo lloj kokteji dhe birre nën diellin turk. Klubet e natës në Bodrum ofrojnë atraksione intensive të jetës së natës me shkumë, ndriçim, volum dhe shfaqje kërcimi, dhe shumica e lojtarëve nuk largohen derisa të lind dielli mbi horizontin e paqartë.

Klubet më të mira të natës në Bodrum për ju

 

1. Club Catamaran – në qendër të Bodrumit

Club Catamaran ndodhet në një varkë ku pjesa perfundi eshte e bere nga xhami, ka një kapacitet prej 1500 mysafirësh, club ky i pajisur me drita, lazer dhe altoparlantë në brendësinë e saj. Ka 4 bar-klube në barkë, një bar-klub në tokë në Club Catamaran.

Adresa: Rr. Cumhuriyet. Nr: 178, Bodrum qendror

Tel: +90 252 313 36 00

 

2. Bodrum Marina Yacht Club – në qendër të Bodrumit

Bodrum Marina Yacht Club është një qendër e famshme argëtuese dhe e jetës së natës në qendër të Bodrumit me pamje nga porti i Bodrumit dhe Kalaja historike e Bodrumit. Ajo ofron pamje të mrekullueshme të detit dhe kështjellës së Bodrumit. Bodrum Marina Yacht Club është i hapur gjatë gjithë vitit dhe gjithashtu i vetmi objekt që ofron shfaqje muzikore live çdo ditë gjatë vitit. Ka 3 restorante dhe 4 bare në Bodrum Marina Yacht Club.

Adresa: Marina Yacht Club, Milta Bodrum Marina Neyzen Tevfik Str No: 5, Bodrum qendrore

Tel: +90 252 316 12 28

 

3. Eva Klein Bodrum – në Bardakci, Degirmenburnu

Eva Klein, gjithashtu klubi i preferuar i natës i Stambollit, hapi vendin e tij në vitin 2017 në rajonin Bardakci Degirmenburnu në Resort Bay Bodrum. Vendi ka arkitekturë autentike dhe origjinale të Bodrumit. Eva Klein Bodrum ka një kapacitet prej 900 të ftuarve dhe ofron shfaqje të shkëlqyera nate, festa speciale dhe pret muzikantë ndërkombëtarë.

Adresa: Eskicesme dist., Haremtan Str No:1, Bardakci, Degirmenburnu, Bodrum

Tel: +90 544 354 92 55

 

4. Bodrum Bar Street

Bodrum Bar Street, është qendra e jetës intensive të natës në Bodrum dhe ka klubet e natës më të mëdha dhe më ekstravagante në Bodrum. Bari i famshëm Hadigari është bari i parë që u hap në rrugën Bodrum Bar.

Çdo natë në Bodrum Bar Street është gjithashtu një mundësi e shkëlqyer për të provuar disa nga kulturat lokale duke porositur një pije turke raki, por keni parasysh (ose befasohuni këndshëm) se kjo pije është 45% alkool, kështu që nuk këshillohet të luani centurion me të. Argëtimi dhe jeta e natës në Bodrum Bar Street shkon deri në agim.

 

5. Club Posh – në Gumbet

Club Posh një klub i ri i projektuar dhe më i madh në rrugët e bareve të Gumbet me një kapacitet prej 1000 mysafirësh. Argetim pafund me muzik e pije alkoolike ju ofrohet ne Club Posh.

Adresa: Adnan Menderes Str., Gumbet Bar Street, Gumbet, Bodrum

Tel: +90 554 893 64 79

Bodrumi është një qytet fantastik për t’u eksploruar pasi ka perënduar dielli. Max Travel  është gjithmonë pranë jush kur bëhet fjalë për një udhëtim të paharrueshëm.

Looks like you have blocked notifications!